Wpis z mikrobloga

@daerro kupowałam Arbiton Amaron - są na twardym rdzeniu i można kłaść bez dylatacji między pomieszczeniami do 200m2. Nie ma tanich i dobrych winyli, jak chcesz zapłacić koło 100zł/m2 to lepiej kupić panele laminowane niż winyle. Próbniki oglądałam w Belpolu w Domarze ;) Ale zamawiałam przez internet, warto na fb wysłać zapytanie do outletu podłogowego, maja fajne oferty czesto
@daerro to popatrz na fb na grupie Panele winylowe, laminowane, parkiety, drzwi - doradztwo i oferty. Tam ludzie opisują swoje przeboje z panelami, co jest ok, co nie, na co zwracać uwagę, jak wyglądają dane podłogi na większej powierzchni itd
(pomontowali mi nie w kolejnosci, nie spinały się wzory na "drewnie")


@pasta_alla_carbonara: Kurde, miałem podobnie. Firmy które montują to jakieś januszexe biorące zlecenia od każdego i chcące jak najszybciej odwalić robotę. Mi zrobili podobnie, zostawili za duże dylatacje i były problemy. Także polecam patrzeć na ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@daerro winyle to gówno, popytaj na wspomnianej grupie FB czy ludzie są zadowoleni, pojeździj po salonach w których one leżą i zobacz jak wyglądają po 2 latach używania w porównaniu z laminowanymi.
Marketing zrobił swoje i ludzie dalej myślą że winyle to taki cud, a producenci i wykonawcy koszą frajerów na gumoleum które warte jest 10 pln za metr.
  • 0
@mookie poważnie taka lipa z tymi winylami? kurde, a nasłuchałem się że takie dobre :/ szczególnie że mamy podłogówkę i dość niskie sufity
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.