Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem Ryśka Petru. Nawet nie wiedziałem o jego takiej działalności na twitterze, ale dzięki mojemu znajomemu, którego tak okropnie piecze dupsko zbadałem sprawę i widzę, że Ryśkowi idzie bardzo dobrze. Takiej frustracji wśród wyborców konfy nie widziałem nigdy. Bardzo dobra robota panie Petru, co prawda przeciwnik nie z Pana ligii, ale wyjaśnianie memcenow i innych szurow idzie świetnie. Super ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
  • 15
@OsamaPepe: Może chce się zrehabilitować w polityce i dlatego przygotował się merytorycznie do orania bezideowych populistów pozujących czasem na liberałów. Dobrze bo za mało sensownej krytyki programu lydzie myślą że jak wybiorą RN + Mentzen i Lefebrysta Braun to będą milionerami a tu przyjdzie im rachunek za stulejkę i wezwanie kamasze i bon po tygodniowej harówie.
@OsamaPepe: i jeszcze swetru nie uruchomił wszystkich dział. Nie szkoda mi Mentzena ale też co ma powiedzieć wprost że Konfe nie ma realnego programu partii a zbiór miłych dla ucha życzeń które zaimplementowane sprawią że ten stół się wywróci do góry nogami i powstanie chaos. Myślę że większość nie czyta oficjalnych dokumentów a jak już to widzą głównie hasła o zbędnych urzędasach, bandzie czworga, złej Unii co nas okrada i jak
@Skorvez_957_: Przecież Petru sam na antenie RMF przyznał się, że poproszono go o zniwelowanie sukcesy Konfederacji na płaszczyźnie wolnorynkowej. Skoro się zgodził, to ciężko zakładać, że nie przygotował się, albo wręcz nie dostał merytorycznego wsparcia.

Może na prowadzeniu partii się nie zna i miedialnie też nie ogarnia, ale chyba skończonym debilem nie jest.
@WinterLinn: Konfederacja za, Lewica za, Pis też za jedynie Tusk zniósł obowiązek służby wojskowej ratując życie milionów chłopa chyba jedna z najlepszych decyzji rudego problem jest teraz taki że nie da się odbudować wojska od tak. Może nie teraz ale jak Pis wygra znowu to może kiedyś zrobić Polską wersję Full Metal Jacket
@WinterLinn: Jak zniósł to chyba nie przywróci wolnościowcy czy jak to mówi Mati liberałowie chyba nie powinni przywracać służby wojskowej tabele pokazują dramat a jak PIS z Konfederacją i być może Lewicą przywróci służbę wojskową to będziemy może nie Paragwajem Europy ale na pewno populacja spadnie - wyjadą, nie będą się mnożyć, powieszą się
@Skorvez_957_: no ale wiesz, teraz jest SZCZEGÓLNA sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja mam beke z konfy jeżeli chodzi o wojsko bo ze wszystkim gadają, że trzeba zapłacić to ludzie przyjdą ale do woja to akurat będą zmuszać xD