Wpis z mikrobloga

DAILY REMINDER że brzydka morda i niski wzrost blokuje nie tylko relacje z kobietami, ale również z mężczyznami na tle koleżeńskim. Oskarek nie będzie się zadawał z podczłowiekiem 3/10, niezależnie od tego jako "spoko" jesteście nie ma to znaczenia bo samo przebywanie z kimś brzydkim psuje Oskariatowi reputację, mogą co najwyżej połechtać sobie ego wami (tak jak tak robili swego czasu normiki z #przemcel)

#blackpill #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 6
  • Odpowiedz
@Alfred_HugeCock_24_17: no zgadzam się, jak idziemy na miasto w 4 i średnia wzrostu to 190 to taki manlet 172 odstaje albo służy jako gateway na pokurcze laski w stylu 155 i szpilki 18 by byc 1cm od manleta wyższa a przypodobać się samcom 190cm. Przyprowadza takie do stolika one od razu go olewają i pod stół idą by robić gale tym 190+
  • Odpowiedz
DAILY REMINDER że brzydka morda i niski wzrost blokuje nie tylko relacje z kobietami, ale również z mężczyznami na tle koleżeńskim.


@Alfred_HugeCock_24_17: jeśli celujesz w oskarków to tak. Jeśli celowałbyś w normików, to zapewniam cię, że wielu spośród nich wybierze kumpla z ryjem 3/10 i wzrostem 160 cm wzrostu, ale lojalnego i z dobrym charakterem niż jakieś zasrańca deweloperskiego. Wielu mężczyznom w przeciwieństwie do kobiet wygląd nie przeszkadza i faktycznie liczy
  • Odpowiedz
ale również z mężczyznami na tle koleżeńskim


@Alfred_HugeCock_24_17: Ale pie r d o len ie. Na studiach byłem na roku informatycznym. 130 studentów, ale wśród nich 2 grubasy 120 kilo, może więcej, nie wiem nie ważyłem ich. Żaden nie siedział samotnie. Jeden z nich umiał więcej niż reszta to był oblegany przez innych, żeby im pomógł. Fałszywa przyjaźń, ale przynajmniej ćwiczył socjal skillsy.
  • Odpowiedz