Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #hyperreal

"heh pamietam jak stałem na klatce u kumpla , stałem na palcach , wyprostowany, cały mokry z białymi suchymi wargami wstrzymujac oddech bo wiedzialem ze moj oddech slyszalny byl w mieszkaniach i zaraz wyjdzie sasiad a ja sie ze strachu zachowam jakbym cos robił złego i bojac sie schowac sztuke z krysztalem do kieszeni bo spodnie beda szurac i to bedzie slychac stałem godzine na polpietrze bez ruchu z paczka zacisnieta w rece ruszajac tylko oczami.mimo to alfa mi sie podoba te piersze 40minut niepodważalnego wjazdu pozniej zazwyczaj mam 6 godzin męki w postaci paranoji i nieumijetnosci zachowania sie miejscahc publicznych typu nie wiem gdzie wsadzic wzrok:Dm.in to zostalo mi do teraz gdy nie biore tego od wielu miesiecy na trzezwo potrafie bac sie ludzi;)szkoda ze to tak łeb ryje."

#!$%@? to jest jedna z dziwniejszych wkręt, już chyba wolałem miec policjantów na schodach i helikoptery nad domem niż zeby każdy w promieniu kilometra słyszał wszystko co robię i skradanie się po pety na drugi koniec pokoju 10 minut