Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie to, że są ludzie dla których używanie bidetu i mycie dupy po sraniu jest jakimś wymysłem XXI wieku xDDD
Wyobraźcie sobie to, że taki człowiek potem jest jeszcze dumny, ze swojego przetartego suchym papierem dupska i stara się zdyskredytować każdego kto myje dupę po sraniu.
Ciekawe czy pot spod pach taki człowiek też wyciera suchym papierem i twierdzi, że "się umył".

Jak nie było mnie stać na mieszkanie z wystarczająco dużą łazienką, żeby zmieścić tam bidet to myłem dupę pod prysznicem, potem zamontowałem sobie taką klapę bidetową, bo obrzydliwe jest jedynie przecieranie brudnego dupska suchym papierem.

Bidet powinien być stałym elementem każdej łazienki. Jakimś dziwnym trafem ludzie uważają pralkę czy zmywarkę za podstawowe wyposażenie, a bidetu nie. Dziwne...

#bidet #bekazpodludzi
niochland - Wyobraźcie sobie to, że są ludzie dla których używanie bidetu i mycie dup...

źródło: bidet_zawieszany_delfi_a,qnuMpq2lq3GXrsaOZ6Q

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
wojna bidetowa była pod koniec stycznia, psujesz kolejkę.


@Anonalia: moja wojna z brudnymi dupami Polaków nie skończy się do momentu kiedy w każdym polskim domostwie nie będzie przynajmniej jednego bidetu i/lub alternatywy bidetowej
  • Odpowiedz
@niochland: czego jesteś zdziwiony? dopiero co ruscy się od nas wyprowadzili.

Informację uznajemy za prawdziwą, ponieważ według raportu opublikowanego przez GUS w 2019 r. w Polsce ponad milion mieszkań (8,3%) nie ma łazienki, ponad 900 tys. (6,1%) nie posiada WC, a ok. 450 tys. (3,1%) nie ma dostępu do wody.
  • Odpowiedz
  • 1
nawet jak w indiach siedzialem troche czasu to prawie wszedzie byl


@crewlove: dokładnie mam to samo, zawsze mnie bawi to, że nawet w takich bieda-krajach jak Indie, prawie wszędzie mają bidet i z niego korzystają. Z innymi zasadami higieny jest różnie co prawda i tak jak nie jestem pewny co do higieny indyjskiego street-foodu to tak co do higieny ich dupska jestem jednak trochę bardziej przekonany. Czyżby nie było piękne to,
  • Odpowiedz
@niochland: jakis czas temu wsrod znajomych byla dyskusja czy myja dupe po sraniu (oczywiscie jezeli jest mozliwosc, no na miescie w Polsce sie nie uda xD)

bardzo sie zdziwilem, gdy uslyszalem ze jestem w mniejszosci i wszyscy byli zdziwieni ze cos takiego robię.
  • Odpowiedz