Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Ten wpis dedykuję wszystkim fanom sagi Klapka, którzy go sponsorują przelewami i innymi datkami. Macie pełne prawo dysponowania waszymi środkami finansowymi. Natomiast proszę Was o refleksje, kogo tak naprawdę wspieracie:
- Marcin vel Klapek Celebryta ogłosił już dawno, że jego pracodawcą jest YT, z każdego gniota wyciąga ponad 50$, tutaj macie bezpośredni wpływ na jego przychody, pamiętajcie aby oglądać sagę z reklamami
- Marcin dodatkowo prowadzi usługi hotelarskie oraz blaszak z chemicznymi kanapkami i kolorową, słodzoną, barwioną wodą z kranu
- Jego "małżonka" Tarąg nie skalała się żadną pracą, jest w ..uj leniwa i rozkapryszona
Finalnie Wasz bohater i guru miesięcznie wyciąga około 2k USD, co na warunki Cambo jest przychodem jakby luksusowym.
- Wasz ulubieniec może podjąć jakąkolwiek dodatkową pracę (ale nie chce, bo ma Was) aby dorobić sobie jeśli mu brakuje, nie wspominając o Tarąg
- Wreszcie, Wasz ukochany aktor/reżyser/scenarzysta wypierdów oszukuje Was na każdym kroku, stosuje tandetne podprogowe przekazy wywołujące u Was litość i chęć złożenia datku aby poprawić jego status społeczny.

I w tym miejscu proszę Was - zastanówcie się co robicie. Rozejrzycie się wokół siebie i swojego najbliższego otoczenia, może ktoś bardziej potrzebuje pomocy niż Wasz cyniczny, cwany Klapek.

W moim najbliższym sąsiedztwie mieszka para ponad 80-letnich staruszków opuszczonych przez rodzinę, córki i synów (nota bene jeden z nich jest 50 letnim jutuberem mieszkającym za granicą) Bardzo sympatyczni, ale schorowani, skromni ludzie. Po opłatach za mieszkanie, media i wykupieniu stałych leków zostaje im 660 zł na życie. W ostatnim tygodniu przed otrzymaniem emerytur nie mają co do garnka włożyć. Regularnie zanoszę im wtedy dwie pełne siatki zakupów spożywczych. Ich uśmiech i łzy w oczach jest dla mnie bezcenny.

Wracając do Klapka - chcecie, wpłacajcie, wasz wybór. Lecz pamiętajcie, że Klapek ma dwie ręce i nogi, Tarąg również, jeśli brakuje im pieniędzy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby poszli do normalnej pracy. A jeśli już koniecznie chcą prowadzić życie Celebryckie, też nic nie stoi na przeszkodzie, aby podpisali umowy partnerskie na reklamowanie tego, czy owego.
Skoro nie wysilają się aby zdobyć więcej środków finansowych, oznacza to, że nie potrzebują, bo mają Was - Fanów. Wystarczy, że poskomlą trochę na filmach, a przelewy idą tylko furczy. Po co więc mają się bardziej wysilać.

Pozdrawiam Was serdecznie.
  • 14
  • Odpowiedz
  • 4
@Chilli_Heatwave:
Dowodów w postaci wyciągów bankowych rzecz jasna nie mam. Ale obecnie przy średniej oglądalności 0,5 mln i 150 tys. godzin miesięcznie, w tym około 2 mln wyświetleń reklam miesięcznie przekłada się to na około 50$ za film. Dodatkowo YT premiuje regularność publikacji (spora gratyfikacja z tego tytułu, wysokie pozycjonowanie wskaźników)
Dane posiadam z wiarygodnego źródła, niestety nie mogę podać szczegółów. Czy wierzycie, czy nie - nie będę Was do
  • Odpowiedz
@turok2016: dokładnie, nabierają/przyciągają kaszankę na starych i schorowanych, tak samo jak klapek nabiera swoich widzów. I kaszanka im torby zanosi, a ma problem z grażynami, sponsorującymi gapcia xD
  • Odpowiedz
@kaszanka5555: jeden wydaje pieniadze na urwy,drugi na olkohol trzeci na klapka czwarty na sąsiadów. Każdy robi z własną kasa co chce. A jak ktos wczesniej zauwazyl ciekawe ze dzieci tych dziadkow z nimi n8e utrzymuja kontaktu, bo aż sie mi przypomina jak nieraz sprawa ma drugie dno
  • Odpowiedz
  • 2
@xxxmen:
Masz rację. Każdy robi z pieniędzmi co tylko chce.
Natomiast wyciągacie z kontekstu część dotyczącą staruszków, że mieli coś za uszami i sprawa ma drugie dno.
Staruszkowie mają 4 dzieci. Kobieta przepracowała całe życie jako pielęgniarka, on pracował na poczcie 40 lat i przeszedł na wcześniejszą emeryturę (schorowany na nogi, obecnie porusza się na wózku). Dorobili się domku za miastem, który przepisali dzieciom a sami przeprowadzili się do dwupokojowego
  • Odpowiedz
@kaszanka5555: znasz relację z jednej strony i będziesz tutaj wszystkich do swoich racji przekonywał, czwórkę dzieci wychowali i cała czwórka ma ich w dupie. Klapek jak dożyje to za kilkadziesiąt lat też będzie pewnie płakał, że utrzymać się niema z czego, a dwójka dzieci ma go w dupie a on przecież taki dobry rodzic był i wszystko im dawał i zapewniał.
  • Odpowiedz
  • 2
@turok2016:
Tekst dedykowałem fanom Klapka, bo wiem że siedzą na wykopie a nie do Ciebie. Relacje i tych ludzi znam od wielu wielu lat. Nie wiem dlaczego spinasz się do mnie. Nikogo do niczego tutaj nie przekonuję. Podkreślam wręcz, że każdy może wydawać pieniądze na co chce.
Może przeczytaj jeszcze raz ten tekst ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz