Wpis z mikrobloga

@mlef jeśli chcesz ograć gry w takim stanie, jakim są teraz to kupuj od razu, nie wiadomo nic o wstecznej kompatybilności (choć z założenia powinna być, Nintendo poza wielkim skokiem generacyjnym zapewnia wsparcie)

możesz zagrać w te gierki które Cię jarają teraz, albo za rok/dwa, kiedy będą już stare i niemodne

plotki są solidne, ale Nintendo jest znane z tego, że wali wielkiego focha przez wycieki i robi na przekór
@orczysty co ty piszesz, wielka korporacja robi na przekór klientom/graczom? :d Co sprawia, że gra jest modna? Bo najwięcej się mówi o grze zwykle okolice premiery. No chyba, że znasz jakiś inny wyznacznik.
@OcelotEater jeśli teraz wyszło totk, to teraz Zelda botw już jest taka dość stara

tak, Nintendo np na wieść o przeciekach o serialu z The legend od Zelda dla netflixa zakończyło umowę, mimo iż castlevsnia była takim sukcesem u nich
@Griffith @Griffith źle się wyraziłem, to są stare gry, które ogrywa się poza nowymi tytułami wychodzącymi na generację i nie zawsze da sie pamiętać wszystkie dobre gry ograć z poprzedniego gen, sam ominąłem generację z PS3 i tylko będąc zapaleńcem grałem w wiele perełek
@Nort Switch aktualnie jest tak gowniany że wypuszczenie czegokolwiek multiplatformowego to istna katorga. Mogliby już się nad gamedevem zlitować i wypuścić nastepce
@mlef: Większośc osob pod tym wpisem jest powątpiewa w wyjscie nowego Switcha, tak jakby większość konsol nie doczekała się następcy po 6-7 latach, czyli dokładnie tyle, ile ma aktualny Switch

Nintendo jest znane z tego, że wali wielkiego focha przez wycieki i robi na przekór


@orczysty: no ale co ty porownujesz, jakis serialik Netflixa na wczesnym etapie produkcji do wydania nowej konsoli, ktorej projektowanie rozpoczyna sie na wiele lat przed
@Jedrek313: pogloski o wyjsciu nowego switcha slychac do 2019, gdybym mial odkladac decyzje o zakupie za kazdym razem gdy slysze plote, ze ma wyjsc to nigdy bym go niekupil xd