Wpis z mikrobloga

Można wysyłać karty do PSA w kolorowej koszulce?

Powiem szczerze, że trochę się cykam wyciągać karte z toploadera, z koszulki, wkładać ją spowrotem do nowej koszulki i znowu do toploadera.

Potencjalne $800 drogą nie chodzi xD

#pokemontcg #mtg #pytanie
  • 11
@Tratak: ja ja wyciagnalem z pierwszego boostera, z build&battle kit ktore sprzedawali u mnie jeszcze przed premiera. Wszyscy mowili ze to AA V, a nie Vmax wiec nie bedzie szlo do gory jak Umbreon czy inne Alt Arty i sprzedalem za 180 euro... dalej sobie nie moge wybaczyc xD a miala super centering.
via Android
  • 0
@KromkaMistrz u mnie podobnie, 3. booster i taki traf

Ciekawe jak się będzie jej cena kształtowa przez najbliższy rok, chciałbym dalej mieć na koncie trafienie 2. najdroższej karty z ery S&S xD ale obawiam się, że któraś z tej trójki przebije barierę 300$; Blaziken Vmax, Gengar Vmax, Espeon Vmax.

Jeszcze takie przemyślenie, też odczuwasz zmęczenie materiału i to, że mało która nowa karta przebije bariere 100$?
Teraz co set nawalają mase alt
@Tratak: ogolnie dla mnie SV jest niewypałem poki co: chociaż paldea ma kilka pięknych kart: jak np magikarp. Ale fakt, teraz 2 set z rzedu waifu jest TOP i wcale cena nie jest zabójcza. W dziwna stronę to idzie :) obsidian tez będzie średni.

A co do Giratiny: może być kiedyś TOP1, bo widać już w społeczności zmęczenie ciągłym charizardem (co widać po spadku ceny z Brilliant Stars) i Umbreonem (ale
via Android
  • 0
@KromkaMistrz dodatki z SV mają sporo ładnych kart, ale traci na tym popyt na alt arty, w takim Chilling Reign czy Evolving Skies trafienie alta było czymś, a teraz leci tego na potęgę.

W dodatku ostatnie dodatki z SS miały trainer gallery i było to wtedy jakoś bardziej przejrzyste, łatwiej było się zorientować wśród rzadkości kart, a teraz wszystko wrzucone w jeden wór.

Popyt na waifu przyszedł do nas z Japonii, kiedyś
via Android
  • 0
@KromkaMistrz Giratina też ostatnio zaliczyła lekki spadek, imo z SS era (nie licząc jakichś okazjonalnych kart, nie będących w boosterach) raczej będzie cenowo za Umbreonem cały czas.

Moonbreon to jednak ikona i hype na niego będzie przez lata.

Za te 300-400 boosterów to możnaby kupić cały complete set Evolving Skies ;)
@Tratak: pewnie masz racje z Umbreonem. Pytanie czy w SV taka karta się trafi. Szczerze wątpię. W 151 #!$%@? już dając mew i mewtwo jako promo UPC. Teraz co będzie najdroższe? Charizard ktory jest na slocie reverse. Bo na pewno nie Erica.