Wpis z mikrobloga

@KonwersatorZabytkow: Kim do #!$%@? są miłośnicy PRL-u? Mi ten okres, mimo że jeszcze mnie na świecie nie było zawsze będzie się kojarzył z bylejakością, socjalizmem, pokoleniem starszych osób które pozjadały wszystkie rozumy a mimo to jednocześnie są głupie jak but. Chyba jedyna rzecz jaka za PRL-u była robiona dobrze to urbanistyka.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: dzień dobry zainteresowało mnie to ogłoszenie, pragnę zapytać czy ogłaszający także jest MIŁOŚNIKIEM PRL i przyjmie opłaty w banknotach sprzed denominacji??? Wszystkie w "idealnym stanie" i "działają jak lata temu", podobnie jak to 50-letnie wyposażenie po jego świętej pamięci babci ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
D.....k - @KonwersatorZabytkow: dzień dobry zainteresowało mnie to ogłoszenie, pragnę...

źródło: banknot500prl

Pobierz
  • Odpowiedz
Mi ten okres, mimo że jeszcze mnie na świecie nie było zawsze będzie się kojarzył z bylejakością,


@Rinter: chyba kpisz, cale wyposazenie mieszkania było tip top, np. meble (ktore jak widac dotrwaly w swietnym stanie do dziś), sprobuj przekazać wnukom stoliki z IKEA.. sprzęty AGD z PRL działają nadal, to co kupujesz teraz w elektromarketach wytrzymuje miesiąc po okresie gwarancji.

Chcialeś raczej szczeniacko naszczekać, że ci dawne wzornictwo nie pasuje. Ale
  • Odpowiedz
@hu-nows: Uczepiliście się tych mebli jak rzep psiego ogona. Bylejakość - miałem na myśli ogólne rzeczy a nie konkretnie meble. Postawę typu - czy się stoi czy się leży, za godzinę się należy. W starych blokach aluminiowe instalacje. Azbest na dachach. To świństwo co pod podłogami czasem stosowali które jest rakotwórcze, zapomniałem jak się nazywa. Podłogi w blokach krzywe - często parę cm różnicy na mieszkaniu jest ludzie piszą na tagu
  • Odpowiedz