Wpis z mikrobloga

@programista15cm: hmmm, niektóre kantory w KRK mają kursy zbliżone do revo, tylko nie te w centrum bo tam jest złodziejski kurs na pijanych turystów, w galeriach nie lepszy. Okolice Placu Bieńczyckiego czy Tomexu miały rok temu dobre kursy i o dziwo prawie takie same jak proponował mi revolut/zen na tych darmowych planach (z ciekawości sprawdzałem po wymianie w okienku, pamiętam że dostałem o całe 15gr mniej w stosunku do revo/zen
  • Odpowiedz
@gchmurka: no ok, ale po co z domu wychodzic - skoro mozesz to samo miec od reki przez telefon cala dobe, na calym swiecie?

Jak wezmiesz hurt w kantorze to moze nawet lepszy kurs dostaniesz - tylko pytanie czy potrzebujesz gotowki (po dragi jedziesz do nl? - nawet tam przyjmuja btc)
  • Odpowiedz
@programista15cm: a zdarzyło ci się kiedyś jechać na wakacje czy za granice? Jak to to pewnie wiesz, że awaryjnie lepiej mieć trochę gotówki w walucie miejsca w którym jesteś bo nie wszędzie jest terminal... Przykład beach bar, jakiś lokalny dziadek sprzedający wino wprost ze swojej winniczki, czy przydrożny stragan z owocami/serami... Jak wrócisz to po co ma ci leżeć ta kasa w szufladzie, czy na lodówkę jako pamiątka? Tylko po
  • Odpowiedz
powodów (komornicy, etc) obracają tylko gotówka i dla nich kantor to jedyna opcja jak chcą sprzedać/kupić walutę.


@gchmurka: gdyby tylko mozna bylo zalozyc revolut w uk poza OGNIVO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo konto PLN w czechach tez poza
  • Odpowiedz