Wpis z mikrobloga

czy ktoś wie może co się stało się z nonsensopedią? przypomniałem sobie o jej istnieniu i chciałem poczytać o gumisiach i o Grafim jako operatorze siekiery - nie ma, cała strona o Gumisiach usunięta. No to myślę sobie "poczytam o doomie 2, tam też jakieś śmieszne rzeczy byli". O grze jest bardzo mało, większość to bezbeczny dział pt "noob w doomie".

Myśli, że Berserk to pułapka


powiedział nigdy nikt. Bardzo zabawne, no faktycznie

OK wchodzę na legendarną stronę o Chucku Norrisie. O nim samym mało, zdecydowana większość strony to długie i żenujące listy typu "filmy z chuckiem norrisem"

Chucky

Chucky II

Chucky III

Chucky IV

Chucky V

Laleczka Chucky 2

Laleczka Chucky 3

Laleczka Chucky 4


i te wysrywy lecą już do końca. Przecież tego gówna pewnie nikt nawet raz w pełni nie przeczytał. Chyba, że wysrał pół mózgu po ostrym baranie na grubym.

kurna co się stało z tą zabawną stroną?! czy oni mieli jakieś problemy z prawem autorskim i musieli usuwać dobry content czy po prostu słoń z żółtym serem zamiast głowy sfagocytował wszystko to co zabawne i zostało takie ścierwo dla debili?

#nonsensopedia #gownowpis #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@H_Kloss: ok właśnie widzę, że inny adres jest. Kiedyś był nonsensopedia.wikia.com a teraz nonsa.pl. Może po prostu usunął im się cały zabawny content podczas przenoszenia z serwera na serwer.

lurkuję thx thx
  • Odpowiedz