Wpis z mikrobloga

#insekty #pluskwy #deratyzacja #dezynfekcja #mieszkanie

Mieli mam problem, wróciliśmy z dziewczyną wczoraj wieczorem od rodziców do mieszkania.
W trakcie seansu drugiej części lotra, oczywiście części rozszerzonej czułem swędzenie na nogach tak samo jak moja luba, umyliśmy się, poszliśmy spać i rano pojawiły się bomble - łącznie może ich jest z 8.
Do tego jak zbierałem pranie z tego otóż wyjazdu na wieś znalazłem dwa małe robaczki które ze zdjęć na googlu trochę wyglądały jak pluskwy.
I tu pytanie, jaki może być koszt takiego odpluskwiania? Jak się upewnić czy na pewno są? Ogólnie jakieś rady co robić w takiej sytuacji?
  • 9
@michalson1111: rodzice mają pluskwy w domu że od nich przywieźliście? MAsz foto tych robaczków? wg cenników w necie ok 900-1000zł wydasz. Z tego co czytałem to ciężko wytępić, zabiegi trzeba powtarzać i ludzie pisali o tym że jak mieli pluskwy w mieszkaniu to wywalali wszystko - dywany, meble z obiciami, ciuchy, pościel etc.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak się upewnić czy na pewno są?


@michalson1111: dopóki są to pojedyncze osobniki zawleczone z zewnątrz to niestety często jedyna możliwością jest dać się pogryźć. Zmień pościel na białą to może zauważysz ślady krwi, wtedy będziesz miał więcej podstaw żeby podejrzewać pluskwy. Inna sprawa, że kolejne pogryzienie może mieć miejsce dopiero za jakiś czas. Pluskwy to #!$%@? i najedzone mogą nawet rok żyć bez jedzenia. Dodatkowo jeżeli złożą jaja to kolejne
@michalson1111: po robaku ciężko poznać, widać że jakiś zgnieciony owad ale cholera wie. Posprawdzaj wszystkie ciuchy i rzeczy któe były na wyjeździe, sprawdź miejsce w którym oglądaliście film (jesli byliście przykryci kocem to go też) zakamarki i szukajcie czy jeszcze jakieś robale zobaczycie.
Mama nadzieję że robal niepowiązany a dziabnięcia na nogach od jakiegoś komara co się przybłąkał przez otwarte okno w lecie.