Wpis z mikrobloga

mam do remontu generalnego kawalerkę 32 m2 i całość do zrobienia od zera, robić projekt i dopiero szukać ekipy?
czy może zrobić prosty projekt samemu i ekipa będzie wiedziała, co i jak? kuchnia już jest zaprojektowana, łazienka ma 3m2, więc nic się nie da tam zrobić oprócz podstawy w jednym układzie, a co do ogólnego remontu, to trzeba zrobić elektrykę, podwieszany sufit, podłogę, postawić dwie ścianki działowe i w sumie tyle, urządzę sam

czy do projektu można zamówić/zażyczyć sobie orientacyjną listę materiałów?

#remontujzwykopem #wnetrza
red7000 - mam do remontu generalnego kawalerkę 32 m2 i całość do zrobienia od zera, r...

źródło: 360068948_1733451863762740_1521936281305903988_n

Pobierz

profesjonalny projekt do kawalerki

  • tak, najlepiej zrobić projekt i się go trzymać 35.0% (14)
  • przy takim metrażu / zakresie prac nie opłaca się 35.0% (14)
  • prosty projekt online i ekipa sobie poradzi 30.0% (12)

Oddanych głosów: 40

  • 11
@nunczako: @kureci_paratko ja nic nie zamierzam robić samemu, więc trudność prac mam w dupie, ale np. jedna ścianka działowa będzie do wysokości blatu kuchennego, w łazience trzeba podnieść podłogę w miejscu prysznica, kontakty i mocowania w ścianach, których nie ma
@red7000: Zależy od stopnia skomplikowania, jaki chcesz uzyskać, budżetu, wolnego czasu i czy masz sprawdzoną ekipę. Jak chcesz dużo bajerów - a to sufit podwieszany kilkupoziomowy, różne płytki, ledy, sztukaterie, lamele, tapety itp. to dobry projektant po pierwsze, Ci to dobrze poukłada, po drugie wyważy, żebyś nie przesadził i żeby to było spójne. Jak chcesz całą łazienkę w tej samej płytce, ściany na biało a na podłodze panele, to trochę nie
Myślę, ze dobry projekt to podstawa. Kolorystyka, dobór materiałów, funkcjonalność. Jak nie masz o tym pojęcia, to za 2 lata mieszkanie będzie wyglądać tandetnie.
@red7000 jak masz trudnosc prac w dupie, nie zmasz nie na tym zupelnie i chcesz wziac randomowa ekipe, to LOL. Zaloz swoj tag, chetnie bede obserwowax