Wpis z mikrobloga

Możecie go obrażać i się z Niego śmiać, ale to On jest moralnym zwycięzcą i wzorem tego jak odejść ze Szkolnej z zachowanym honorem i godnością. Żadne wasze kłamstwa i wyzwiska nie zmienią tego, że osiągnął sukces i dopiął swego. Dla mnie jest wzorem i swoistym autorytetem moralnym. Człowiek, który idzie jak burza do przodu i spełnia marzenia, które dla większości wykopków są nieosiągalnym snem. Dla mnie i mojej rodziny jest wzorem do naśladowania. Mało tego, oglądamy go od lat codziennie i nawet moje pociechy mówią do Niego wujek Meksyk. To mówi samo za siebie. Zasiane dobro kiedyś do Ciebie wróci, wiesz że tak będzie. Dziękuję za to że jesteś Jarek. Tej siły już nie zatrzymacie. #niepopularnaopinia #kononowicz #meksykano
PonuryBatyskaf - Możecie go obrażać i się z Niego śmiać, ale to On jest moralnym zwyc...

źródło: 323232

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: a ilu ludziom pomógł wyjść z przegrywu...podobno niejeden chłop z piwnicy dzięki jego motywacji uświadomił sobie, że w wieku 40 lat można mieć stulejkę i nie przeszkadza to w żądleniu płci przeciwnej, nic a nic
  • Odpowiedz