Wpis z mikrobloga

@Crisu Moge jedynie napisac o Stormach. Paru ziomków w tym trenowało i nigdy nie słyszałem złej opinii na ich temat. Co najważniejsze były wytrzymałe bo dosyć długo je katowali. Sam gdy zmieniałem rękawice nad nimi się mocno zastanawiałem ale wygrały Leone ze względu na design. Z mojego doświadczenia to nie widziałem na boksie nikogo w Venumach, na grupach MMA latali w nich.
  • 1
@luke4539: dzięki zamówiłem wczoraj te stormy, po tym jak obejrzałem venumy w decathlonie. Sa jakieś dziwnie duże 14stki wyglądają jak 16stki.
Do tej pory miałem Leone Flash i to są mega rękawice, natomiast po 4 miesiącach zaczęły się pruć szwy więc je reklamowałem.
Producent uznał reklamacje i miał odesłać nowe rękawice. Niestety odesłał chyba jakiś drugi sort bo wyglądały gorzej niż te które mu wysłałem. Szwy poprute, w niektórych miejscach w
@Crisu Sam z venumami nie miałem doczynienia ale właśnie patrząc po ludziach to na boksy prawie nikt z tej firmy nie miał. A co do Leone to mnie trochę przeraziłeś bo sam mam właśnie leonki. Mam nadzieję że się nie rozsypią bo jak tak traktują klienta to szkoda nerwów na reklamowanie.
  • 1
@luke4539: Wiesz niby to były drobne rzeczy, gdzieś tam obok kciuka zaczeły się szwy pruć. Ale nawet ziomki i trener mówia, ze jak na gwarancji to reklamuj bo za pare msc może być różnie. I generalnie wysłali mi "nowe" rękawice tak oto wykończone. Po godzinie im to odesłałem, czekam na zwrot kasy. A na prawdę, żałuje bo sama rękawica mega.
Crisu - @luke4539: Wiesz niby to były drobne rzeczy, gdzieś tam obok kciuka zaczeły s...

źródło: wada1

Pobierz
@Crisu to faktycznie kiepsko wykończone, ziomek kiedyś tak miał to jak robił power punche na worku to cały szew poszedł i rękę mógł wystawić, ale to były jakieś mastery.
  • 1
@luke4539: dobra 3 treningi za mną. Jakbyś kiedyś szukał to póki co polecam. Na początku trochę sztywne ale szybko się rozbiły i już są wygodne, ręka dobrze leży, typowe klasyki :)
@cris Właśnie jak leony dojadę to pójdę może w stormy. Moje leony też były mocno sztywne jak przyszły, troche musiałem je rozbić bo jak zamieniłem się i dostałem z nich to były ciężary