Wpis z mikrobloga

  • 0
@nojamysle: bredziła, żeby bredzić..naćpana i napita.....w sobotę pobiła się z tym kolesiem i go wywaliła...po raz 9, A miało być tak pięknie...Teraz została sama tylko z tą przyjaciółką....wczoraj piły do bardzo późna a dzis o świcie wstała....
Na storce wczoraj gadała, że nie ma kasy, dziś jej ta Iza placiła za graty z Ikei....od dwu lat nie praucje..sponsor od supli odwrocił się od niej już przed wyjazdem na zawody....a teraz
  • Odpowiedz
  • 1
@kipman1: niestety już usunięte...Za to na storce gada. że po nocy kręciła filmik, który gdzieś tam niby wstawiła..Przecież ona prawie nie śpi. Tylko prochy, alko i marycha ją trzymają. Ciekawe jaki będzie kolejny odcinek. xD
  • Odpowiedz
@kipman1: dzięki.
oglądanie Wiktorii sprawia mi osobiście jakąś perwersyjną przyjemność, w mojej rodzinie była osoba właściwie kropka w kropkę zachowująca się jak ona, teraz dopiero widzę jak bardzo była zaburzona (już nie żyje) i można tylko się cieszyć że to były czasy bez internetu
  • Odpowiedz
  • 3
@kipman1: i po czorta ona takie live robi tego nie zrozumiem nigdy. Popeplała, pobełkotała i tyle. Czy jakiś poważny sponsor pomimo jej 300k będzie nią zainteresowany?
  • Odpowiedz
@crazy_frog może to właśnie jej sposób na kontent.. ludzie ją obserwują bo pokazuje patologiczne zachowania i wzbudza sensację, tylko ja np. bym nie chciała żeby ktoś taki promował moją matkę
  • Odpowiedz
@Owieczkin14: czasy bez interentu były super - relacje między ludźmi były lepsze i nie było tylu przebodźcowanych ludzi.

@tojaantenka owszem - dlatego podziwiam wytrwałość ludzi, którzy muszą lub chcą wytrzymywać z takimi osobami.

@Amikamamy film jest do pobrania - musisz zgodzić się z polityką prywatności i pobrać aby zobaczyć

@Rurekkb trzeźwa była - #!$%@? była dzień wcześniej :) Prawdę powiedziawszy gdyby nie filtr produkcji oglądanie HP bez
  • Odpowiedz