Wpis z mikrobloga

@Dewasta no właśnie nie zauważyłam tego co mówiła o hotelu bo ona mówi tak dużo #!$%@? rzeczy że w mojej głowie to się nie nadąża przetwarzać, dopiero jak klauno dodała story to widziałam że fitnesiara znowu na hotel narzekała ale nie wiem czy na storce czy w komentarzach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@crazy_frog: generalnie to fitnesiara powinna wyłączyć instagram i się leczyć. Ewidentnie teraz znowu jest w jakiejś manii. Najpierw kocha swoich rodziców, mówi, jak ojciec chciał jej kupić kurs, wypowiada się o nich bardzo miło, potem wykrzykuje na relacji, że są wstrętni... Potem znowu są już kochani, a w tym momencie wypisuje, że całe życie ją ograniczali, nie dawali jej pieniędzy, a teraz wyrzucili ją z domu. Jeżeli cały czas miała takie
  • Odpowiedz
@crazy_frog: znowu dramę jakąś Wiktoria wywołuje :)
zobaczyłem sobie jej story - prawdziwy cyrk - to jest lepsze niż cały sezon HP AS - opowiada jak biła się ze swoim facetem, potem jak biła się z ojcem, potem chwali się że przewaliła 300tyś, potem jakaś kobieta która obserwuje chyba wszystkich uczestników wszystkich edycji HP na IG płaci za jej zakupy w IKEA, a na koniec happy end z Klauno żeby obserwatorzy
  • Odpowiedz
  • 10
@kipman1: To, że lepsze jej story niż AS to fakt. Ale niedokładnie obejrzałeś. Pominąłeś jak ojciec jej wyrzucił marychę a ona mu za to rozwaliła balon z bimbrem, jak ojciec ją dusił i groził, że udusi. Ta jej wielka miłość ma bordera i dlatego prała się z nim co rusz, aż musiała interweniować policja, że za to ją chciał właściciel wywalić z wynajmowanego domu bo sąsiedzi skarżyli się na nocne awantury.
  • Odpowiedz
  • 0
@kipman1: obiecywała dziś live i zrobiła...trochę późnawo bo chyba po północy zaczęła....coś tam się chyba działo, ale tylko samą końcówkę udało mi się zobaczyć...
  • Odpowiedz
@crazy_frog całość trwało ok 20 min. gadała bardzo chaotycznie, urywając I zmieniając wątki średnio co 2-3 min. bardzo ciężkie to w odsłuchu i nie wiadomo czemu miało to służyć.
  • Odpowiedz