Wpis z mikrobloga

Ludzie się mi dziwią, dlaczego non stop od początku wojny najeżdzam na pro-rosyjskie trolle, które non stop walą propagande na portalu, to wam pokażę co mi daje energie do tego.
W Petersburgu zniszczyli polski pomnik ofiar represjonowanych Polaków, co na to troll na multikoncie, który na poprzednim @huncwot_ dostał bana i nawala z nowego? Otóż to, sugeruje że nie powinieneś na to zwracać uwagi, ponieważ patrz rosjanie mieli pomnik Polaków, a Ukraina nie ma! oooo, bądź zły na Ukraine a nie na jego matuszke rasyje. Tak przekręcił wiadomość o zniszczeniu pomnika, ten który się tak troszczy o polskie ofiary w historii, wykorzystał sytuacje w rosji aby przekręcić to na ich strone, coś niesamowite jakiego fikołka ten typ odwalił xD

Masz Polaku zignorować to, że na białorusi i w rosji niszczy się pomniki pamięci ofiar polskich, ponieważ na ukrainieeee coś tam coś tam. Oczywiście nie muszę, chyba mówić że troll rosyjski tutaj manipuluje? Bo na Wołyniu np jest 150-180 różnych pomników, krzyży i tablic upamiętniających ofiary.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pomniki_i_tablice_pami%C4%85tkowe_po%C5%9Bwi%C4%99cone_ofiarom_zbrodni_OUN_i_UPA

I jeszcze ten niżej wtórujący mu manipulant kłamie o zatrzymaniu ekshumacji, coś fantastycznego xD

B.....n - Ludzie się mi dziwią, dlaczego non stop od początku wojny najeżdzam na pro-...

źródło: sadasdasdas

Pobierz
  • 18