Wpis z mikrobloga

@Aguirre_gniew_brzozy: Tylko czekam aż kiedyś będzie chciał wejść bez zabezpieczeń na Burj Khalifa, wtedy cele się skończą bo nic wyższego póki co nie wybudowano. Co do biznesu, możliwe że zyski są wkalkulowane w ryzyko tej zabawy. Przecież gdyby miał zabezpieczenia nie miałby takiej oglądalności, choć widoki z tych masztów, kominów i wieżowców są na prawdę ciekawe.
@gustowny_dzikus: Tylko że on ma już duże doświadczenie, jest wyćwiczony i zna swój organizm a do tej wspinaczki jak również na inne budynki odpowiednio długo się przygotowywał. Byle kto nie wejdzie na Montparnasse i nie chodzi tu już nawet o lęk wysokości. Zobaczcie jak on układa ręce i nogi podczas tej wspinaczki, jakich butów używa, ręce oklejone jakąś taśmą i używa jakiegoś proszku. Z tego co wiem to i zanim ktoś
@Aguirre_gniew_brzozy: Używał butów La Sportiva TC Pro czyli nie byle jakich bo to buty wspinaczkowe. Już sama technika wspinaczki na te wieżowce dowodzi niebywałych umiejętności. Co nie zmienia jednak faktu że to rzeczywiście głupota z taką wspinaczką.
@Aguirre_gniew_brzozy: Klasyka nudnego Mireczka sprzed komputerka. Kim Ty jesteś żeby ludziom wyznaczać kim się mają jarać, a kim nie?
Banot dla mnie to przyklad uporu, cierpliwości, realizacji celów które sobie założył, oddania się pasji i za to go szanuję bo ja tego nie potrafię. To, ze przy tym zarobi to bardzo dobrze, z czegoś żyć musi i guzik Ci do tego, bo za Twoje nie je i nie jeździ po Paryżach.
@daro1: Na burj khalifa chyba nie da się wejść bez zabezpieczenia :D
No i Dubajska Policja nie jest chyba tak tolerancyjna jak ta Francuska.
@Aguirre_gniew_brzozy: Co tam w twojej chorej głowie się dzieje to ja nie wnikam. Jeśli disujesz kogoś, bo robi coś nietypowego to na kogo wychodzisz? xD

Atencjusz dzbanie to jest celebryta, który zrzyga się na wizji by o nim mówili, a nie ktoś kto potrafi zrobić to co bnt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty jesteś takim typowym atencjuszem, bo niczego nie osiągnąłem a próbujesz zbudować sensacje