Wpis z mikrobloga

#youtube od lutego eksperymentował ze zwiększonym bitrate dla jakości 1080p dla użytkowników premium, informował o tym The Verge. Dzisiaj ja zauważyłem jakąś słabą jakość obrazu jak na 1080p i jakież było moje zdziwienie, kiedy nad 1080p zauważyłem 1080p premium. W skrócie artykuł opowiada, że yt deklaruje, że nie zmieniło jakości zwykłego 1080p tylko zwiększyło je dla premium. Problem w tym, że przecież yt zawsze używało zmiennego bitrate w zależności od skomplikowania obrazu - o czym wspomina też The Verge. Także moi drodzy, kolejny odcinek gotowania żaby, yt dowala coraz więcej reklam, blokuje adbloki i nerfi jakość dla darmowych użytkowników :> Skoro mi się pojawiła ta opcja dopiero teraz, to znaczy, że to nie są tylko eksperymenty. Co ciekawe, dalej potrafi mi się film odpalić domyślnie na 144p, 480p albo HD mimo ustawień na max i posiadania premium XD
Dalej te śmieszne shorty przeskakują sobie same do następnego filmu i nie da się nawet normalnie poczytać/napisać komentarzy. Do tego zwykłe filmy jak i shorty potrafią się same odpauzowywać. Z yt robi się dno i metr mułu :/
Endrius - #youtube od lutego eksperymentował ze zwiększonym bitrate dla jakości 1080p...

źródło: yout

Pobierz
  • 14
@Endrius: Wszyscy psioczą na YT tak jak na Allegro, że coraz większa prowizja, że sprzedający nic nie może, ale i tak będzie używane bo nie ma konkurencji na rynku.