Wpis z mikrobloga

@m__b @maciejkiner co sądzicie o takiej propozycji:

Czasami widuję, że niektórzy użytkownicy serwisu włączają procedurę usuwania konta, gdy mają coś zrobić, a wykop jest zbyt kuszący. Ta procedura łączy się np. z wykasowaniem rankingu i nie wiem jak jest wtedy z powiadomieniami. Chciałbym spytać co byście powiedzieli o możliwości ustawienia blokady konta?

Tzn. dany użytkownik ma np. sesję i kilka egzaminów, ciągnie go trochę do wykopu (bo to takie małe uzależnienie :D ), żeby pomóc sobie w nauce wybiera opcję blokady konta na dowolną liczbę dni np.5, żeby konto zablokować wpisuje hasło, pojawia się potwierdzenie i przez 5 dni ta osoba nie może nic zrobić na koncie. Nie musi się starać o bana, ani usuwać konta, nie leci także ranking, no i nie traci informacji od znajomych (tutaj nie wiem jak z tym jest dokładnie, bo jeszcze nie usuwałem :) )

Ot, takie proste rozwiązanie, które ja chętnie bym wykorzystywał, nie wiem tylko jak bardzo pracochłonne pod względem programistycznym :) #pytanie #administracja #usprawnieniawykopu
  • 9
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Nie wiem dlaczego wyjeżdżasz z takimi pretensjami. Ja tylko spytałem o opinię z ciekawości i zresztą jak widzisz wpis jest utrzymany w humorystycznym tonie, a tu nagle twój komentarz, którym nie wiem co chciałeś zaznaczyć.
  • Odpowiedz