Wpis z mikrobloga

@Nooleus: @andrzej-kura-73

Mam pytanie. Może mi ktoś z was wytłumaczyć idee ciężkich i dużych breloków?
Nigdy tego nie rozumiałem, zawsze dąże do tego aby mieć jak najmniej kluczy przy sobie. waga/miejsce/praktyczność

Przy jednym kluczyku od samochodu mam "brelok" w postaci takiej jakby wstążeczki pomarańczowej materiałowej po to aby się wyróżniało i można było łatwiej znaleźć kluczyk jak gdzieś jest zakopany. nic to nie waży i wrzucone gdzieś się zgniata więc nie
Może mi ktoś z was wytłumaczyć idee ciężkich i dużych breloków?


@r5678: też tego nie rozumiem.

Alą są inne podobne takie przykłady, np. zawieszki na lusterko wsteczne w samochodzie. Mnie to tylko by wkurzało, nie mówiąc, że odrobinę pogarszają widoczność i odrobinę rozprasza.
Zamiast zawieszki na lusterko 100x bardziej wolę sobie umyć przednią szybę od środka, aby widok przez nią był nieskalany. No ale ja może jakiś #!$%@? jestem :)
Adaslaw - >Może mi ktoś z was wytłumaczyć idee ciężkich i dużych breloków?

@r5678: t...

źródło: 61kYixE9u2L._AC_SL1350_

Pobierz
@Adaslaw: Oj przednia szyba to mam obsesję że niczym nie może być zawalona, nawet jak wideorejestrator to jest za lusterkiem a kabla w ogóle nie widać i nawet nie widać że jest kamerka. Jakieś naklejki jak były z autostrad czy coś z niemiec to też od razu po zakupie auta je usuwam. Tak samo na desce nic nie może u mnie leżec bo się odbija w szybie. Wisieć też mi nic