Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiem, kto w tym kraju jest głupszy lewica czy prawica? Why not both.

Bawi mnie jak główną osią kampanii jest aborcja, ale jeszcze bardziej mnie bawi sprawa imigrantów i wiara niektórych, że Konfederacja jest jedyną szansą na to, że nie będziemy sprowadzać siły roboczej z krajów trzeciego świata. Yhm...już to widzę, napewno załatamy braki w gospodarce. Pewnie Bosak będzie wyrabiał rocznie normę kilkudziesięciu tysięcy robotników.

Za chwilę ktoś przyjdzie i powie, iż będziemy lepiej weryfikować cudzoziemców. Taa, jasne. Kto będzie weryfikował? Polska administracja państwowa, gdzie pracują Grażyny, dla których szczytem możliwości jest wpisanie w formularzach dokumentiu imienia, nazwiska i adresu. Przecież nie mamy żadnego systemu, który pozwoliłby weryfikować imigrantów. Albo cała weryfikacja będzie wyglądać, że sprawdzą czy taki Mokebe nie widnieje na stronie Interpolu albo zażądają aktu o niekaralności, który w skorumpowanej administracji krajów trzeciego świata kupisz za 30$.

Niech jeszcze przyjdzie ktoś i powie o implementacji AI oraz algorytmów w pewnych sektorach. XD Weźcie nie rozśmieszajcie mnie.

Czeka nas to samo, co Francuzów, u których czarnych i arabów sprowadzali wszyscy: prawica i lewica. To idealistyczne myślenie, niektórych konfederatów jest śmieszne. O lewicy nawet nie wspominam, bo dla tamtych istnieje wyłącznie aborcja. Tusk też nie oferuje, żadnych rozwiązań, a to jego twarde stanowisko jest mało wiarygodne, bo w końcu przyjdzie twarda rzeczywistość.

Ja tam na wybory nie idę. Nazwijcie mnie jak chcecie, ale mam to w d^pie i tak czeka mnie emerytura rzędu 18% ostatniej pensji. Popracuję jeszcze te dziesięć lat, aż zgromadzę sobie jakieś oszczędności, później sprzedam majątek po rodzicach i wszystko przechleję, a potem palnę sobie w łeb.

Tak trzeba żyć.

Pozdrawiam!

#konfederacja #bekaprawakow #bekazlewactwa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @EdmondDantes
Czyli co? Mamy biednieć, cofać się w rozwoju, bo nie chcesz mieć Mokebe i Abdula w Polsce? Pracuję na co dzień z imigrantami i powiem ci, że to sa tacy sami ludzie jak Polacy - z niektórymi pracuje mi się lepiej, z innymi gorzej, ale skoro pracują i płacą podatki, to w czym problem?