Wpis z mikrobloga

wykopki nie moga usiedziec na dupie bo:
- jakis cpun nie zyje,
- jakis kanal ma monetyzacje,
- jakis kanal podobno zostal ukradziony (a tak naprawde to nie, co wam przyglupy cos fizycznie ukradli?)
- skoro cpun nie zyje to kolodziejowi znika przynajmniej z 1/3 kontentu wiec szuka kogos kto by chcial byc jego kolega (ale musi to byc postac medialna a nie przegyrw jakis czy rybi smiejacy sie do sera)

wykopki czuja sie spokojnie i zaspokojone:
- kiedy woziciel warzyw nawija im wlos na nos o zabojstwie majora,
- kiedy #!$%@? koncertu wyjacych psow (kosno hau hau hau, slawek hau hau hau),
- kiedy im sie zmysla ze juz sie jedzie do ministra budownictwa zlozyc pismo w sprawie smierci majora,
- kiedy odklejony lukasz wojcik czai sie sie w krzakach z kebabami albo sika na klatkach pod siebie,

tak jak mowi jaro - trzeba tylko patrzec na licznik i konto tiply XD opowiadac wam farmazony o latexach i nadstawiac kieszonke, przyglupom potakiwac XD
#kononowicz

no ja jak ja ale serio nie czujecie tego ze caly czas wam mowia to co chcecie slyszec XD od miesiaca ubek biega z kamera bo nagle wyczul kontent i robi go tak byle z was wyciagniac ile sie da (nawet jego brat zrezygnowal z tego byle dac bratu wylacznosc na sedziszow)

mowicie mu ze ukradziony kanal to potakuje ze ukradziony XD byle wam potakiwac XD #patostreamy
  • 6
a ja mysle ze wystarczy pisac komentarze dla plusow XD napisz jakis kolegom zeby ci zaplusowali XD
przeciez ty nie masz wlasnego zdania bezkregowcu, bys sie bal napisac cos za co bys plusow nie dostal XD