Wpis z mikrobloga

#perfumy
W ramach projektu #poplynznurtem zapraszam na #rozbiorka. Jedna z niewielu okazji aby być Numerem Jeden (òóˇ)
Numero Uno Carthusia - 3,6 PLN/ml (max. 70 ml)
Zapach na każdą porę roku (za wyjątkiem zimy). Mam nadzieję, że świetnie sprawdzi się w okresie letnim. Z opisów w necie wynika, że to świetne, męskie, szyprowe (pomimo braku mchu dębowego w nutach) pachnidło, kojarzone z klasykiem od Terre d`Hermes.

Szkło: 3,0 PLN/szt. (od 10 ml); Płatność: Blik; Wysyłka: kurier DPD 10PLN lub Orlen Paczka 12 PLN lub paczkomat InPost 17 PLN

Przypominam o trwających rozbiórkach:
Roja Dove Oceania - 11,90 PLN/ml
Sahraa Fragrance Du Bois - 27,30 PLN/ml
https://wykop.pl/wpis/72100355/perfumy-rozbiorka-poplynznurtem-podbijam-roja-dove
ZnUrtem - #perfumy
W ramach projektu #poplynznurtem zapraszam na #rozbiorka. Jedna z ...

źródło: Numero Uno

Pobierz
  • 8
@ZnUrtem: bardzo ładne perfumy. Testowałem będąc w fabryce na Capri. Niestety nie przypadły mi do gustu aż tak żebym kupił flakon. Zdecydowałem się wtedy na Terra Mia oraz Mediterraneo, które serdecznie polecam. Ogólnie w Carthusia czuć wysoka jakość składników a z ciekawostek wszystkie składniki jak przekazali mi w fabryce pochodzą bezpośrednio z wyspy Capri na której te perfumy produkują :)
makzy - @ZnUrtem: bardzo ładne perfumy. Testowałem będąc w fabryce na Capri. Niestety...

źródło: IMG_9854

Pobierz
  • 0
bardzo ładne perfumy. Testowałem będąc w fabryce na Capri


Fiu, fiu... zazdraszczam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: Terra Mia znam, mam dekancik - stąd moje zainteresowanie Numero Uno