Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #wroclaw
Naprawde te ceny spadają xD? z taką inflacją?
Byłem zdezydowany miesiac temu na jedno mieszkanie ale niie moglem na czas podpisac z deweloperem to podniosl cene i juz wynosi chyba z 500-1000 zl wiecej za metr xD, nie wiedze nic interesujacego w 50m we wrocku, nawet rynek wtorny sredniawka, wyglada to slabo
  • 11
  • Odpowiedz
@caballo-blanco: przecież to jest logiczne, że przy pompowaniu w rynek pieniądza jak za covidu będzie rosło. Ktoś powie, że w 2020 pchnięto o wiele więcej środków w rynek - niby tak, niby nie, po prostu ten program socjalny jest rozłożony na wiele lat, a w skutkach będzie nadal tragiczny.
  • Odpowiedz
@caballo-blanco: troche beka z tych co tyle placa ale nic... jakbym 6 lat temu kupil cos na handel to bym dzis byl bogaczem ale nie kupilem tylko czy cos dzis za 12k/m2 moze kosztowac 15k za kilka lat? Przeciez to chore ceny bo mowimy nawet o paskudnych blokach z wielkiej plyty gdzie pokemony (kolejna pijawka na ludziach) z biur chca 12k. Niedorzeczne bo to paskudne male mieszkania i zwykle remontowane
  • Odpowiedz
@caballo-blanco: no nie wiem nie wiem taki blok przy reja obserwuje i nadal maja mieszkania w ofercie a minal rok, pewnie cos sie sprzedalo ale jak widac nie wszystko. To szukaj z wtornego moze jakies grupki FB moze ktos cos wystawci ciekawego / OLX. Niestety 90% to pijawki HA TFU z biur. Tylko jak widzisz ze to samo mieszkanie wystawia kilka pokemonow to wiedz ze i ty mozesz nagrac sobie
  • Odpowiedz