Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: nawet samo to, mam sklep, przychodzisz po bułki i kefir. Nie jesteś lubianą przezemnie osobą, i krzyczę, złodziej, łapać złodzieja. Krzyczę ja, kasjerka i moja matka xD Ukradł mi iPhone z lady. Ucinają ci rękę. Profit? Po to są sądy
  • Odpowiedz
za kradzież będziemy ucinać ręce, za cudzołóstwo kamieniować, stare dobre zasady xD


@kaczan34: a za przedawkowanie fentanylu chować w złotych trumnach, a nie czekaj już tak robią
  • Odpowiedz
  • 0
@Bloodborn całkowity zakaz aborcji w Polsce pod groźbą kary to tak samo jak dla faceta obowiązek alimentacyjny pod groźbą kary za nie płacenie

po 1 - kobieta ma z 10 sposobów antykoncepcji i prawie wszystkie niemożliwe do zweryfikowania a facet ma tylko jeden sposób więc to na kobietach powinna spoczywać większa odpowiedzialność

po 2 - kobiety się burzą że muszą urodzić bo ciąża ogranicza ich wolność przez 9 miesięcy a alimenty ograniczają wolność przez 20 lat i wszystko spoko bo najczęściej nie dotyczy to kobiet bo to kobiety dostają wyłączne prawa do opieki niezależnie od tego jaką jest matką i jakie ma dobrego warunki... jak nie ma warunków to dostanie pieniądze żeby warunki stworzyć a ojciec jest traktowany jak truteń a nie jak rodzic
  • Odpowiedz
@Sprus: No nie wiem czy można porównać 9 miesięcy ciąży plus 18 lat opieki nad dzieckiem i piętno matki z dzieckiem z obowiązkiem płacenia na swoje dziecko, ale co ja tam wiem…
  • Odpowiedz
@kaczan34: w sumie doskonale opisałeś jak w postępowym świecie wygląda sprawa z gwałtem. Wystarczy jedno słowo, a zanim wyrok sądu zapadnie już masz zrujnowane życie. Więc w zasadzie czy ktoś krzyknie złodziej/gwałciciel nie ma znaczenia skoro już takie zasady panują w europie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz