Wpis z mikrobloga

ten ravgor to był #!$%@? wszędzie jojczył ze jest chory i ma problemy przez co ze spoko gościa stał się wielką #!$%@?ą. na #!$%@? za te pranki i jutuba się brał (swoją drogą na filmie przyznał ze po nich plakał) przeczuwałem że się zabije a po tym jak stracił oko byłem prawie pewny. nie jest mi go żal, po prostu czuję że był dziwny, sam się zmagam z pewnymi problemami zdrowotnymi i nie robię z tego przedstawienia a ten bałwan przedstawił historię życia na swoim kanale co potem usunął jak i resztę tego #!$%@? contentu z prankami które stały się żałosne po tym jak w chory sposob przedstawil swoja osobe ravgor. po prostu #!$%@?ł sobie wizerunek na całą Polskę bo to nie jest tak że jak przyznasz ze jesteś chory psychicznie to ludzie ci pomogą, jest wręcz przeciwnie, stajesz się stygmatyzowany, ludzie cię mają za przytrzymanego i za takiego mieli ravgora (ci mądrzy, reszta głaskała go po główce ojej taki chory etc). więcej nic nie wiem bo nie śledziłem poczynań gościa, ale wygląda na to że #!$%@?ł wszystko co się dało a tym samobojstwem się umęczennił co wyszło dla niego na plus bo umarłych traktuje się inaczej niż żywych #ravgor
  • 10