Wpis z mikrobloga

Dlaczego co druga liczbe widze 24 lub

To jest #creepy , #dziwnerzeczy #absurdy


Co moze to znaczyc?
Na poczatku nie zwracalem na to uwagi, to jest nudne a nawet denerwujace. Wszystko co istotne odbywa sie 24ego. Albo data urodzenia to 24ty dzien 24 godzina 24 minuta. Patrze na godzine to mam xx24 a gdy jest z sekundnikiem to ta sekunde widze, albo na procenty w bakterii. Kometarze na wykop pisza w tej :24 minucie. Gdy oglądam film to slysze ze ktos ma 24 lata, oferta trwa do 24ego. Gdy ogladam pogode to jest 24°C. Wszedzie ta liczbe widze. Mijam te numery ulicy. Sasiada rejestracja zaczyna sie od 24.... Jak czytam opinie to sa albo dodane 24ego albo o konkretnej godzinie. Moje cisnienie jak sprawdzalem bylo 124 na 82. Mapa mojego miasta jest na 249 stronie. W winamppie utwor na 24 pozycji trwa 3;24. Doaba trwa 24godziny. Jest raper 24KGoldn. Sklap 24h, Rmf24 Tvn24, przyszly rok to 2024. Nie wytrzymam :<. Nawet zmienialem numer na discordzie jak go zakladalem bo konczyl na ...24!


Te 2 cholerne numery sa teraz modne, czy zwracam na to szczegolnie uwage?

( ͠° °)()
ZAPROWADZCIE MNIE DO LEPSZEGO SWIATA!
  • 9
: no ale czemu te numery, czemu nie np. 17 20, 25, 28, 32 tylko akurat to.


@Rowert4425_175: ale zdajesz sobie sprawę, że jak by była liczba np. 17 to byś pytał dlaczego 17 a nie np. 24?

Pewnie dlatego, że "za pierwszym" razem, ta liczba była przyporządkowana do jakiegoś zdarzenia, czy czegoś wyjątkowego, a potem mózg zaczął szukać dalszych wzroców i jak szuka to znajdzie prawie zawsze
@Mutare_mundi: Jak mam na to nie zwracac uwagi. Ja to przynajmniej widze albo slysze conajmniej 2x na dzien, albo policze slupki na dzialce, lub kafelki na podlodze, i tyle wychodzi. nawet teraz kupilem napoj gazowany. I BOOM, data waznosci 24 marca 2024. (2 razy ten cholerny numer na dacie)
Jak mam na to nie zwracac uwagi.


@Rowert4425_175: Zwraca na to uwagę Twój mózg. To jest dokładnie ten sam efekt kiedy kobieta jest w ciąży i nagle okazuje się, że zaczyna wiedzieć mnóstwo kobiet w ciąży. Jak kupisz sobie nowy samochod określnej marki też zaczynasz to cześciej widzieć.

Liczb otacza Cię tysiące, ale mózg je zwyczajnie ignoruje, teraz na jakiś czas upodobał sobie akurat te, i je wyławia dla Ciebie. A
Zagralem dzis nawet w totolotka bez tych numerow. Z czego na drugim zaznaczeniu zaznaczylem wszystkie mumery od 23 do 28 pomijajace 24. I na trzecim zaznaczeniu wielokrotnosc 6 bez 24 i 36.


@Rowert4425_175: Nie chcę Cię martwić, ale to nie zwiększyło w żaden sposób Twoich szans.

No ale życzę powodzenia (też nic nie daje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), kiedy to losowanie?