Wpis z mikrobloga

te zaręczyny nie były przyjęte? to była asia rossa? bo potem Major mówił Pawłowi, że zaręczył się pod kościołem z jakąś warszawianką która przyjechała z ochroniarzem, a czarna szprycha to jeszcze inna osoba? z nią sie nie widział nigdy?

#kononowicz
Ksemidesdelos - te zaręczyny nie były przyjęte? to była asia rossa? bo potem Major mó...
  • 17
@Ksemidesdelos: zaręczyny zostały przyjęte, a w zasadzie to pierścionek został przejęty.
To była dorotka z ochroniarzem nie asia rossa. Asia rossa z tego co mi wiadomo wypadła z uniwersum jakoś pod koniec chyba 2021 i się nie udziela.
Major z tym kościołem po prostu ściemniał barnejowi, bo słusznie sądził że jakby się dowiedział że tajna kryjówka jest sprzedana to barnej będzie chciał go rozszarpać.

Swoją drogą ten lajt i z poprzedniego
10 to nie jest na wyrost


@BombaskaTelewizjaBoza: Pewnie sam major się pogubił ile tego było, a jak nawet któreś się powtarzały pod innymi imionami to i tak tego nie wychwycił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

asia rossa o ile dobrze pamietam to dawno dawno temu wspominala, ze jej major chcial kupic pierscionek i sie zareczyc ale ona nie jest taka zeby go na pierścionek naciagac. Wiec to dopiero
Dokładnie nie pamiętam, ale sam z siebie też raczej na pomysł kupna pierścionka nie wpadł. W każdym razie pokazala mu jaki pierścionek jest godny. Plus fotki jakie dziecko beda mieli, jaka suknie slubna juz sobie kupila, jaki salon kosmetyczny prowadzi i takie tam wkretki na tepaku. W sumie jakby ten szon chcial ten pierscionek to by go dostal i jeszcze szczur by wydal ze 3000 na kolejna podroz do rosy, zeby go