Wpis z mikrobloga

#evilonet #p0lki #p0lka
Dzisiejsze kobiety w Polsce nie nadają się na partnerki

Wojciech to niespełna 26-letni młody i ambitny pracownik banku, pochodzący z malej wsi. Dzięki uporowi oraz ciężkiej pracy zaraz po skończeniu studiów z wyróżnieniem znalazł zatrudnienie w jednym z większych oddziałów banku. Szybko awansował, co przełożyło się na wzrost zarobków, zakup wlasnego M3 w kredycie. W życiu praktycznie ma wszystko czego chciał. Mieszkanie, przyjaciół, karierę. Wojtek jedyne na co narzeka, to że ciężko poznać odpowiednią kobietę, z którą mógłby się związać.
- To nie tak, że mam problem z poznawaniem i umawianiem się z kobietami. Jednak większość tych relacji jest krótkotrwała. Poza seksem Polki nie mają nic do zaoferowania - żali się Wojtek - Próbowałem poznawać kobiety z różnych środowisk. Żadna z nich nie jest tą, z którą chciałbym założyć rodzinę.
Według Wojciecha, kobiety dzisiaj są leniwe, nie potrafią wykonywać typowych czynności, które powinna potrafić każda kobieta. Gotowanie, pieczenie, robienie przetworów, cerowanie, szycie na maszynie. Co więcej kobiety, z którymi się spotykał była niedojrzałe. Jedyne co miały w głowie to zabawa, imprezy, ubrania i kosemtyki. Nie posiadają żadnych ambicji, hobby, zainteresowań. Najchętniej by leżały i oglądały seriale. Wycieczka? Tak, ale tylko all inclusive i pod warunkiem że za nią płacisz. To samo z wyjściem miasto.
Było kilka potencjalnych partnerek, z którymi myślałem o bardziej stabilnej relacji. Niestety, nie wyszło - mówi Pan Wojciech. Posiadam własne mieszkanie. Partnerki, z którymi mieszkałem niestety nie poczuwały się w obowiązku do dorzucania się do czynszu czy rachunków.nie dbały i nie sprzątały. Myślały, że będą mieszkać i korzystać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Jak pasożyty.
Pan Wojciech jednak nie traci nadziei. Wierzy, że uda mu się spotkać kobietę, która będzie dojrzała do związku i odpowiedzialna. Szansy swojej upatruje w kobietach zza granicy żyjących w Polsce.
- Zacząłem spotkać się z kobietami innych narodowości. Mają zupełnie inna mentalność. Myślą bardziej dojrzale, są odpowiedzialne, empatyczne. Chcą nie tylko korzystać z tego co posiadam, wspierają i pomagają. Dbają o mężczyznę oraz potrafią wykonywać typowo kobiece czynności, nie boją się ciężkiej pracy.
  • 30
ambitny pracownik banku, pochodzący z malej wsi. Dzięki uporowi oraz ciężkiej pracy zaraz po skończeniu studiów z wyróżnieniem znalazł zatrudnienie w jednym z większych oddziałów banku. Szybko awansował, co przełożyło się na wzrost zarobków, zakup wlasnego M3 w kredycie. W życiu praktycznie ma wszystko czego chciał. Mieszkanie, przyjaciół, karierę.


@Shackowany: typowy korposzczur śmieć, nie chciałbyś mieć z nim doczynienia w pracy, ale ty chyba jesteś po tych samych pieniądzach ( ͡
@Shackowany: po zdaniu "kobiety innych narodowości mają zupełnie inna mentalność zaczęłam się śmiać i skumalam że to pasta jakaś xD
Jak ci sie uda znalezc kogokolwiek mniej wymagającego niż polka to to będzie pewnie kosmitka
W żadnej nacji baba nie pracuje na rachunki i obrabia dom w tym samym czasie taka anomalia występuje tylko w Polsce
Bo na zachodzie facet obrabia dom razem z kobieta a na wschodzie baba gotuje i
@1masa: kto traktuje kobiety jak boginie? Chyba w Arabii saudyjskiej gdzie facet na urodziny kupuje babie nowe auto albo mieszkanie , w Polsce baby to konie pociagowe dla leniwej części rodziny
Ps niech autor tej pasty się zastanowi czy chce kury domowej czy zarabiaczki na rachunki bo z tego miendolenia wychodzi że baba ma robić wszystko i paść na ryj xD
Normalnie jakbym czytała wymagania jakiegoś Kazika ze wsi z lat
@1masa: nie mają prawa pracować xD za to mają prawo furlić kasa męża xD
Jak ja pragnę tego braku praw xD
Błagam zabierzcie mnie do Arabii saudyjskiej i zabierzcie mi prawa xD
@1masa: guzik prawda oglądałam film dokumentalny i jeżdżą z szoferem na zakupy do centrów handlowych i tam zra cały dzień i kupują kosmetyki bieliznę (ubrań nie bo noszą burke ale co pod burka widzi tylko arabski mąż) na dodatek ich kręcą grube dlatego moga zrec cały dzień bo to ich jedyną praca plus rodzinie dzieci
BLAGAM NIECH PORWIE MNIE PIEKNY ARAB I ZABIERZE PRAWA zaloze nawet burke na głowę pod warunkiem
@1masa: to są brednie że arabki mają słabe życie, one poza rodzeniem dzieci i zrobieniem obiadu mają lache polozona na wszystko bo o kasę się martwi facet
Straszycie tymi strasznymi arabami żeby nie wyszło że są dużo lepsi , myślisz że czemu od lat tam jest pełno rosjanek xD
@1masa: zobacz jak wykopy ublizaja kobietom wyzywaja od macior życza gfaltu
W krajach arabskich kobieta ma bardzo wysoka hierarchię bo tam jest kult matek
Np w kulturze żydowskiej żydem można zostać tylko po matce w mieszanym związku
Kult kobiety na bliskim wschodzie jest o wiele większy niż w Polsce
@1masa: ale bzdury xD mam kolegów z Iraku Turcji izreaela xD oni wchodzą w tyłek każdej kobiecie kupuja prezenty woza autem gdzie chcą plaszcza się a ona im nawet nie da buzi póki nie będzie ślubu xD
Tam jest taka kultura że kobieta ci przed ślubem KANAPKI NIE ZROBI BO TO OBOWIAZEK ZONY i póki to żona nie będzie to palcem nie kiwnie
@1masa: znowu się mylisz taka kobietę najczęściej ochrania jej męską rodzina więc jak mąż ja bije to ma najazd ojca i braci na hacjende, którzy delikwentowi robią oklep
To co pamiętam z tego jak moezkalamn w Niemczech to to że często arabki się wygrazaly swoim ojcem jak miały jakieś dymy z kimś