Wpis z mikrobloga

#zalando
Reklamuję buty na zalando po 1 msc i paru dniach chodzenia, wada ewidentna, odklejają się przednie części podeszwy w obydwu butach.
Odpowiedź od zalando taka że przelali mi już kwotę 93zł (buty kosztowały w promocji 155zł) i jak chcę to mogę buty odesłać (rozumiem że więcej niż 93zł nie mają zamiaru mi zwracać).
Czy w takim przypadku mogę się domagać naprawy albo wymiany butów na nowe (buty są dostępne cały czas w sprzedaży)?
Co to za polityka że chcą mi zwrócić tylko część kwoty? Mogę im odesłać buty tylko kwotę za zakupy powinni zwrócić całą.
  • 6
@kuba4333: tak robią, żebyś się odpimpał, mi się trochę porozklejały Timby z ultrapromocji, to je zareklamowałem i mi zwrócili 70% wartości

dałem sobie spokój, bo wyszło na to, że za buta zapłaciłem 30 zł od sztuki :D
@kuba4333 jak odeślesz im buty to oddadzą ci pełną kwotę, czyli pozostałe 62 PLN. Kwota którą ci przelali jest dla ciebie na naprawę na własną rękę np. u szewca. Jeżeli chcesz pełną kwotę to odeślij im buty po prostu.
@kuba4333 dodatkowo do tego co napisały mirki - jeśli odeslesz te buty i zechcesz kupić te same, ale one są już droższe bo promka minęła to piszesz do supportu, że elo byczki proszę mi zrównać cenę z tą poprzednią i zrobią to bez większego problemu.