Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
21 lat, dalej brak jakiegokolwiek kontaktu realnego z płcią różową. W 2021 zarobiłem parenaście mln na tradingu. Czy coś zmieniło to we mnie pozatym, że inwestuje w siebie, tzn. kursy, aparat na zęby itd.? Mój game do dziewczyn dalej nie istnieje. W sumie w ogóle, moje umiejętnośći socjalne, zostały gdzieś zatracone w 3 klasie podstawówki. Śmiem wątpić, że kiedykolwiek będę z jakąś dziewczyną. Środowisko w którym jestem, jest dość specyficzne. Nie ma tu dziewczyn, a spoza chyba są zbyt nudne. Nawet nie chcę mi się próbować z apkami mimo, że praktyka czyni mistrzów, ja od zawsze nie lubiłem 'przełamywać pierwszych progów' w każdej dziedzinie. Nie wyobrażam siebie przy dziewczynie, byłbym 20 razy bardziej nieśmiały, a jakby mi się podobała to już w ogóle. Zero gadki ani nic, żebym z kimś miał o czym gadać muszę go znać bardzo długo, a bez prób poznawania dziewczyn do tego nie dojdzie. Była jedna dziewczyna z gry internetowej, ale nigdy nie doszło do spotkania, nie nazwę tego straconym rokiem bo może faktycznie czegoś się tam nauczyłem. Na codzień nie żyje na pokaz, nie mam najnowszego iphona, nie jeżdżę autem za miliony. Lubię prywatność, pewnie nawet gdybym się z kimś faktycznie związał, długo by zajęło zanim powiedziałbym jaki majątek posiadam. Brakuje mi kogoś z kim mogę oglądnąć czasami film, wyjść do restauracji czy polecieć na wakację. Pozatym radzę sobię, nie narzekam na samotność, mam znajomych mimo, że nie są irl.
#przegryw #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Adamowski333 @Herm1t
Po prostu nie lubię korzystać z tych pieniędzy w taki sposób. Chciałbym znaleźć dziewczynę bez używania stricte tych pieniędzy. Pozatym nawet nie miałbym chęci szukać kogoś w taki cringowy sposób. Może po prostu żyje w swoim świecie bo przykłady miłości poznałem jedynie z filmów na disneyu ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@Big_Salceson
Wcześniej nie miałem nigdy pracy.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Bait 0,2137/10

Mimo wszystko ja robię w piekarni za lekko ponad minimalną krajową, a cieszę się lepszym życiem towarzyskim niż większość wykopowych programistów 15k. Nawet teraz mieszkam u dziewczyny i jedynie dokładam się do jedzenia.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mając pieniądze trzeba umiec tez je wydawać. Na siebie. Na swoją zabawę. Kobiety przyjdą jako dodatek. Nie wiesz gdzie- idź do sklepu kup sobie ubrania, kup sobie wycieczkę, zapisz się do loży kapitalistów czy inny teaming. Uważam że bait, nie miliony tylko 100k i nie pieniędzy tylko na koncie demo.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jesteś po prostu frajerem bez polotu i nawet z milionami możesz zostać co najwyżej bankomatem jakiejś naburmuszonej i wyeksploatowanej baby. A ja robol i moi kumple i ciągle dymamy jakieś laski xD
Najmniej powodzenia mają te grzeczne mirki a jak jeszcze kasiasci albo ustawieni w biurowych pracach to laski ich dosłownie nienawidzą, kobiety nie lubią takiego nudziarstwa i braku jaj.

  • Odpowiedz