Wpis z mikrobloga

Hej Mirki z tagu #garmin
Proszę o polecanie jaki zegarek wybrać z kolekcji garminowej.

Na starcie wspomnę ze mam garmina edge 520 do roweru i chce go dalej używać. Dlatego zegarek ma bardziej służyć bardziej jako smartwatch od powiadomień, monitorowania mojego snu itp itd i do innych aktywności (basen, siłownia, piesze wędrówki).

Najważniejsze dla mnie dla mnie to długość działania baterii.
  • 10
  • Odpowiedz
@dzester: nie, solar nie jest wymagany. Ale te 20 dni to jest przy założenia, że nie odpalasz żadnej aktywności. Ja ostatnio mało się ruszam, ale jak jeździłem rowerem i wysyłałem puls z zegarka do licznika to Solar ciągle doładowywał baterię. Przy bieganiu potrafił zbić tempo rozładowania baterii o połowę.
  • Odpowiedz
@dzester: mam Instinct 2 Solar, bez aktywności + monitoring 24h to jakieś 2-3 tygodnie bez ładowania. Czasami wyłączam synchronizacje z tel. na noc żeby mnie jakieś spam sms'y nie budziły. Minimalnie chyba z 10 dni trzyma. Zazwyczaj nie pamiętam kiedy ostatnio ładowałem.. więc trzyma długo.

Mam zastrzeżenia co do dokładności GPS, u mnie za często się gubi. W porównaniu do Venu 2s, gdzie ślad jest niemal idealny, to wg Instinct
  • Odpowiedz
@dzester: Venu 2s ma narzeczona i jest zadowolona. Co mogę powiedzieć.. ładny, mniej funkcji niż instinct, bateria trzyma krócej. No i ten GPS jakby bardziej stabilny - chyba że ja coś poprzestawiałem u siebie i stąd takie zachowanie.

Mi Inistinct 2 Solar wyszedł z ankiety Garmin znajdź zegarek (polecam przetestować). Chciałem coś co trzyma długo na baterii i żebym się nie musiał martwić że go uszkodzę (jazda na rowerze w
  • Odpowiedz