Wpis z mikrobloga

Jakiej marki, w jakiej cenie kompresorek do opon pod zapalniczkę żeby nie był bublem który padnie po 3 użyciach? Użycie tylko awaryjne/sprawdzanie ciśnienia więc manometr musi być jako tako dokładny

Fajnie by było takie coś wozić w bagażniku, w szczególności że producent zaleca dopompowanie jak sie jedzie szybko z pełnym obciążeniem
#motoryzacja
  • 9
Xiaomi gdzieś polecali.
Schodzi Ci powietrze z kół? Odwiedź wulkanizatora.

Fajnie by było takie coś wozić w bagażniku, w szczególności że producent zaleca dopompowanie jak sie jedzie szybko z pełnym obciążeniem


@dzem_z_rzodkiewki: to przecież na stację benzynową podjedź przed trasą i dopompuj.
@dzem_z_rzodkiewki To jest #!$%@? warte, próbowałem się w to bawić ale nie ma sensu. Kup se pompkę normalną, niezawodna i szybciej napompujesz jak tym gównem. Polecam SKS aircompressor 12. Manometr+ obie dziury - zwykła+ presta
@onepnch: Który konkretnie?
@dzem_z_rzodkiewki Ja używam tego kompresorka xiaomi i jest bardzo spoko, wiadomo nie jest to demon prędkości, ale awaryjnie czy po zimie w garażu ogarniam temat na spokojnie, a nie jak przedtem szukanie działającego kompresora na stacji benzynowej. Nawet jak złapałem kapcia to od razu przy zmianie koła, cyk można dopompować dojazdówkę do docelowego ciśnienia
Po co jechać na stację jak za 200zł mogę sobie takie coś wrzucić do bagażu, myk cyk i gotowe


@dzem_z_rzodkiewki: nie chodzi o hajs, ale to jest kolejny zbedny szmelc do wozenia w samochodzie. Mam ta pompke, bo mam hulajnoge i tam trzeba czesto pompowac, jest inna przejsciowka itp.
Gdyby auto stalo pol roku w garazu to tez bym z nia poszedl, ale stacje za max co kilka km...