Wpis z mikrobloga

Siema @Tumurochir bo jest taka sprawa. Coraz więcej dziwnych rzeczy wychodzi na światło dzienne, pojawiasz się znikąd jako ziomek zamordowanego, robisz wątpliwej jakości i moralności zbiórkę kasy na rzeczy które będą przyznane z urzędu, gdzie czesc pieniędzy ma trafić do osób trzecich w ogóle nie związanych ze sprawą, posiadasz dziwne informacje na temat chorób mordercy, jego bytności, wychodzi na to że tych dwóch to w ogóle kolegami byli, a skoro i Ty znałeś ofiarę to sprawcę zapewne też, no i tak podejrzanie za głośno krzyczysz i robisz szum wokół siebie. Przyznałeś się też, że używasz różnych socjotechnik aby ludzie te sianko wpłacali, a skoro lubisz bawić się manipulacja, to może rozmawiałeś z którymś ze swoich kolegów?

Chciałem Ci tylko jeszcze raz przypomnieć, to co robisz jest nie tylko przebrzydłe, ale i mocno śliskie. Niczego nie sugeruje, ale koledzy takiej Iwony Wieczorek byli ostro inwigilowani, najbardziej jej były chłopak. Wiesz, byłaby wielka szkoda gdyby i Ciebie zaczeli maglować, bo myślę że na takie frajerskie zagrania są paragrafy. Byłaby wielka szkoda, gdyby ktoś mógł gdzieś, kanałami znajomości, zasugerować kontrole pewnym panom z dochodzeniówek. Wiesz...tak tylko sobie gdybam :P

#poznan #zbiorka #p0lka
  • 20
  • Odpowiedz
@Zly_On: tych rzeczy na światło dzienne to wychodzi zdecydowanie za mało, bo zbiórka, pomijając wątpliwa zasadność celu, jest na osobę O KTÓREJ NIC SIĘ NIE WIE poza tym ze była świadkiem zabójstwa i samobójstwa.
  • Odpowiedz
@razor92bdg: To mnie najbardziej rozwala. Okej, może i doświadczyła tragedii, traumatycznej sytuacji, ale czy od razu zasługuje na bezrefleksyjne współczucie? Może na codzień była okropną osobą i egoistką?
  • Odpowiedz
@BlackWolf666: dlatego popcorn potrzebny nie jest teraz, bo na każde racjonalne wytłumaczenie pada argument „jestes prostakiem. Dziewczyna potrzebuje pomocy. Zawistny polaczku”. Teraz to bezsensu sie kłócić bo paradoksalnie tylko nakręca się tych, którzy głupi myślą, że tym racjonalnie myślącym zrobią na złość wpłacając. Wiec paradoksalnie, hajs rośnie. Ja już, licząc moj własny wpis, próbowałem racjonalnie kogoś przekonać. To bezsensu. Tylko hejt. Popcorn będzie potrzebny jeśli ta podejrzana sprawa okaże się
  • Odpowiedz
Trzask pękajacych dupsk motzno!!!!

Boli was ta kwota prawda? Jakby zbiórka zatrzymała się na 5k to byście to przełknęli a tak to plucie jadem i toksyczność kierujecie już nie tylko w stronę dziewczyny ale zasięg pola rażenia trzeba powiększyć prawda?

Może policja powinna się bardziej zainteresować spoerdolinami z wykopu. Byłoby smutno gdyby śledczy dostali mały donos, ze na wykopie szerzy się hejt i urządzili sobie tu gniazdko stulejowi ekstremiści ( ͡
  • Odpowiedz
  • 7
@Notes: kolego, Ty jak i reszta Tobie podobnych próbujecie brać ludzi na huki przegadując "łeee zazdrość łeeee jesteście #!$%@? łeeee trauma wiesz ile kosztuje terapia incylu?" Więc proponuję poczytać mój post kilka razy, na głos, głośno i wyraźnie. Jak masz problem, poproś rodziców o wspólne czytanie.

Bo robienie #!$%@? z logiki w Waszym wykonaniu determinuje mnie jeszcze bardziej, żeby się za takich ludzi wziąć na porządnie.
  • Odpowiedz
robisz wątpliwej jakości i moralności zbiórkę kasy


Nie jestem organizatorem zbiórki , wrzuciłem do niej tylko link bo obiecałem organizatorkom z LOLA Poland promocję

czesc pieniędzy ma trafić do osób trzecich w ogóle nie związanych ze sprawą


CAŁOŚĆ
  • Odpowiedz
@Zly_On: zeby oskarzac mongola z NSow o sliskie dzialanie to trzeba juz byc skończonym idiotą. Zbiorka nie jest organizowana przez niego. Konrad byl jego kumplem. A wiem bo znam Tumochira od kilku lat, wiec to dobry chlopak choc pewnie chcialby powybijac wszystkich piwniczakow xD Choc z drugiej strony jak widze takie watpliwej jakosci baity jak twoj, to wcale mu sie nie dziwie. Jesli chodzi o Julke to kasa sie przyda
  • Odpowiedz
determinuje mnie jeszcze bardziej, żeby się za takich ludzi wziąć na porządnie


@Zly_On: za duzo westernów sie naoglądales moralny impotencie
  • Odpowiedz
@razor92bdg: moją uwagę zwróciła pewna rzecz o której nikt nie mówi. Julka z narzeczonym na codzień mieszkali w Łodzi (jeżeli się mylę, to proszę o poprawienie mnie), pojechali do poznania- miasta byłego chlopaka i relacjonowali pobyt na portalach społecznościowych. Po co akurat do tego miasta pojechali, żeby wkurzać i sprowokować tego z bronią? Bo jeżeli celowo tam pojechali obnosić się szczęściem i zaręczynami pod nosem porzuconego i uzbrojonego byłego, to
  • Odpowiedz