Wpis z mikrobloga

@MarcinDerk: teraz nie wiadomo kto jest największym złoczyńcą. Czy Mikołaj B. mordujący narzeczonego swojej byłej dziewczyny czy Julia H. robiąca biznes na mordzie narzeczonego. Że tacy ludzie wstydu nie mają, czekam na założenie OnlyFansa przez nią xD
  • Odpowiedz
@pogromca_krasnali: widzę, w przypadku nr 1. Julka mniej się "narobi" + być może będzie musiała odpalić jakiś niewielki %. Ale nie zmienia to faktu, że Julia i jej rodzina zwyczajnie tańczą na grobie Kordiana i robią z tego biznes.
  • Odpowiedz
Na pewno te 50 czy 100k jakie zbiorą to jej wynagrodzi stratę narzeczonego. Naprawdę masz problemy ze sobą.


@pogromca_krasnali: w ogóle sam pomysł rekompensowania narzeczonego pieniędzmi jest tak obrzydliwy, że nawet najgorszą p0lkę bym o to nie posądził. Niestety jak widać u naszych witaminek wszystko jest możliwe, z tańcem na grobie dla pieniędzy włącznie
  • Odpowiedz
@pogromca_krasnali: a to Julka w ciągu 2 dni wypstrykała się z pieniędzy? Patrząc po socialach to nie należała do najbiedniejszej rodziny, w zbiórce też nigdzie nie pisze, że nie stać ją na terapię.
Generalnie rozumiałbym gdyby Julce i jej rodzinie faktycznie zabrakło pieniędzy na terapię, ale tutaj to chyba nie jest ten przypadek.
Obrzydliwym jest zbieranie pieniędzy w takich okolicznościach. Wstyd i hańba. Nawet najgorszą witaminkę bym o to nie posądził,
  • Odpowiedz
Generalnie rozumiałbym gdyby Julce i jej rodzinie faktycznie zabrakło pieniędzy na terapię, ale tutaj to chyba nie jest ten przypadek.


@damienbudzik: To nie wpłacaj, naprawdę nikt tego od ciebie nie oczekuje.

W pale mi się to nie mieści


@damienbudzik: W pale mi się nie mieści jak można wbić bordo na wykopiedzieńw dzień #!$%@?ąć jakie to kobiety są złe, szczególnie w wypadku takiej co zakrywała własnym ciałem umierającego narzeczonego.

Ha tfu
  • Odpowiedz
To nie wpłacaj, naprawdę nikt tego od ciebie nie oczekuje.


@pogromca_krasnali: no i nie wpółacam, ale korzystam sobie z wolności słowa. Mogę oceniać działania Julii i jej rodziny. Tak samo jak Ty możesz oceniać moją ocenę. Wolny kraj.
  • Odpowiedz