Wpis z mikrobloga

Hihi pisowski troll konfy @L3stko poprawnie zauważył, że PO przystapiła do ostatecznego rozwiązania kwestii konfederacji i liberalizuje swój program.

Przecież wystarczy, że Tusk skopiuje obniżenie i uproszczenie podatków Mentzena i zagwarantuje jego realizację jako ewentualna partia zwycięska, a nie przystawka pisu xD

Konfa zostanie z samymi hasłami szurowskimi i #!$%@?, że oni nie wejdą w koalicję lub dołączą do pisu i niczego nie zrealizują.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
@cwlmod: PO rządziło i nic nie zrobili. Nikt im już w nic nie uwierzy. Nawet na ciepłą wodę w kranie nikt się nie da nabrać.
  • Odpowiedz
  • 3
@Jah00: Jak nic nie zrobili? A jaki był stan państwa przy oddaniu rządów? Ile autostrad wybudowali? I to wszystko mimo kryzysu światowego i większej skali niż to co teraz mieliśmy.

PO pokazało że jest najlepiej przygotowana do rządzenia krajem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: Rząd nie buduje autostrad. Rząd wdraża ustawy. Ustaw nie było. Mogli obniżyć podatki, ale woleli podwyższyć, a swoje obietnice dosłownie zmielili. Mieli wprowadzić JOWy, zlikwidować subwencje, zlikwidować senat, mieli walczyć z biurokracją, mieli naprawić sądy, mieli naprawić służbę zdrowia i tak dalej i tak dalej. Nie tylko że nic nie zrobili, ale zrujnowali kraj, podatki wyższe, biurokracji więcej, przedsiębiorcy dojeżdzani, wolność mediów i wolnośc słowa tłamszona, prywatność była tłamszona, swoi
  • Odpowiedz
@William_Lawson: Aha, a PO = RFN, a PIS = Izrael. Pisząc takie rzeczy sam się kompromitujesz i wychodzisz poza grono osób wartych dyskusji. Napisz to jeszcze 1000 razy, żeby wszyscy widzieli kim jesteś.
  • Odpowiedz
@William_Lawson: Dlatego, że ludzie do których tu piszemy myślą, że PO jest lepsze od PIS. Więc mówimy, że nie jest. Dlatego. Każdy tu wie, że PIS to łajdaki, więc nikogo o tym nie trzeba przekonywać. Widziałeś tu jakiegoś PISowca? Ja nie. Znajdź mi takiego to chętnie mu powiem co myślę o PIS.
  • Odpowiedz