Wpis z mikrobloga

  • 4
@6aesthetic9: próbuje sobie przypomnieć babcie to tak dziwnie się czuje, nie jestem w stanie sobie przypomnieć jej głosu, jak próbuję przypomnieć sobie jej twarz to mam w głowie jej zdjęcia a nie twarz normalnie
przez całe dzieciństwo była mi bliska a minęło tylko kilka lat od jej śmierci a ja już ją zapominam??
  • Odpowiedz
@LubiePieski: to chyba normalne, też tak troche mam, mnie męczy poczucie że nie doceniałem tego czasu jaki z moją babcią spędziłem i jaką rolę odgrywała w rodzinie, niektórych kuzynów to widziałem ostatnio na jej pogrzebie a to było z 6 lat temu a wczesniej to widywalem sie z nimi w miare regularnie głównie dzięki niej ehhh jak żyć
  • Odpowiedz
  • 1
@6aesthetic9: myślę że to może dlatego że tak wcześnie umarła, mając kilkanaście lat pierwszy raz spotykasz się ze śmiercią bliskiej osoby i niewiadomo jak zareagować
teraz jak sobie myśle to całe dzieciństwo spędzone z nią, co roku wakacje święta itp a potem umarła a moja reakcja okej to jest ostatni raz kiedy o niej myślisz XD
  • Odpowiedz
  • 0
@6aesthetic9: joo racuchy są cudowne moja babcia też robiła dobre moja mamcia umie robić przepyszne a ja jak robie to wychodzi gówno XD
raz mi wyszły takie że w środku były płynne a na zewnątrz spalone XDXDXDXDXD
  • Odpowiedz