Wpis z mikrobloga

Trochę #!$%@?łem, bo 4 ostatnich zadań wgl nie ruszyłem, były dla mnie zbyt trudne, ale gdybym strzelał na ślepo, to może raz bym trafił i wskoczyłoby to 130.
No ale nie zmienia to faktu, że jestem wybitnie inteligentny. Ale to widać po moich wpisach, tą wyższość, tą magię zaklętą w każdym słowie. Byle prostaka nie stać na coś takiego.
B.....n - Trochę #!$%@?łem, bo 4 ostatnich zadań wgl nie ruszyłem,  były dla mnie zby...

źródło: Screenshot_20230718-001327

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
wieem, niestety mam już tak zaprogramowane że mówię zawsze "tą", tę jest dla mnie za bardzo takie ęą


@BadSebastian: tak bardzo ciężko to wyplenić, ale jak się przyzwyczaić to potem "tę" wydaje się całkiem normalne i znacznie lepsze niż "tą".

Swoją drogą. Natchnąłeś mnie i chyba też walnę sobie taki tekścik, tylko musze ogarnąć gdzie takie w jakimś sensownym terminie robią.
Cicho liczę na powyżej 130 (bez strzelania)
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi: Próbowałem kiedyś tych końcówek z ę, ale tak bardzo mi to nie pasuje( ͡° ʖ̯ ͡°)
W sensie ja ten test robiłem tutaj na luzie bez spiny, https://test.mensa.no/
A jeśli chodzi o taką juz poważną sesję testową z mensy to też muszę się kiedyś wybrać, by jeszcze raz coś sobie udowodnić( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BadSebastian: hm... nie chcę Cię martwić, ale to #!$%@? jest a nie test na IQ, 35 zadanek hm...no, ale i tak lepsze coś niż nic.

No ja też musze poczytać gdzie takie coś jesta by się sprawdzić, w jakichść takich pół poważnych kiedyś mi wychodziło w okolicach 140, ale net, wykop..to zaniża IQ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi: Ważne że certyfikowane od mensy, i nie prosi o wysłanie sms-a za 40zł po rozwiązaniu 100zadań( ͡° ͜ʖ ͡°)
O tak byś wiedział, taki tik tok, youtube, bezmyślne przeglądanie tych samych stron w kółko, to tak zabija kreatywność, logiczne myślenie i percepcję, że mogę tylko śnić o potędze mojego intelektu gdybym nie znał internetu( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BadSebastian: no z tą certyfikacja to przesadziłeś

This online test gives an indication of general cognitive abilities, represented by an IQ score of between 85 and 145, where 100 is the population average. This test is NOT a substitute for professional intelligence tests, such as those administered by Mensa and licensed psychologists.


ale przekonuje mnie motyw darmowości :)

że mogę tylko śnić o potędze mojego intelektu gdybym nie znał internetu( ͡
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi: #!$%@? faktycznie, dałem się omamić tej nazwie witryny i myślałem że to oficjalny test z mensy, ale wiesz jak jest, za darmo to i ocet słodki.
Pozdro 600 chłopie i też powodzenia( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ale na następnych zawodach cię pokonam.


@BadSebastian: Jeżeli tak, to tylko na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Siedziałem niestety za dużo (też bordo i staż ponad 13 lat + ten nowy nick, bo "skończyłem z wykopem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz