Wpis z mikrobloga

Niby fajnie, że most Krymski znowu rozwalony, jednak liczę na poprawkę w linię kolejową obok niego. Dla frontu ma ona dużo większe znaczenie niż jezdnia. Jak nie poprawią to znaczy, że uderzenie stricte pod trzymanie oplot zdala od linii frontu/wywołanie paniki.

Trzeba poczekać aż opadnie mgła wojny.

#ukraina #wojna
  • 11
  • Odpowiedz
@Aquamen: Mnie bardziej interesuje jak go zaatakowano i jak ukraińska propaganda podejdzie do tematu ofiar cywilnych, bo na nagraniu widać jak ranna kobieta próbuje wydostać się z samochodu przez przednią szybę a inny pasażer nie daje znaku życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Koniasz: Jest tylko jeden rodzaj rakiety którym mogli dosięgnąć i rozwalić jezdnię na moście. Storm Shadow imo i to nie jeden. Co do nagrania to nie widziałem, możesz podesłać jak masz pod ręką.
  • Odpowiedz
Jest tylko jeden rodzaj rakiety którym mogli dosięgnąć i rozwalić jezdnię na moście. Storm Shadow imo i to nie jeden.


@Aquamen: To się zobaczy, bo też czytałem, że niby jakiś dron nawodny. Już jasno to zaraz zaczną się pojawiać lepsze nagrania i zdjęcia i będzie można więcej powiedzieć. Gdyby rzeczywiście do ataku użyto zachodnich pocisków to byłoby całkiem ciekawie.
  • Odpowiedz
@Aquamen: jeżeli to były to storm shadowy to ciekawe co ruskie powiedzą, czy tak jak zwykle wyjdzie pijaczyna Miediewiew i pogrozi UK atomem czy może Zacharowa, a może przemówi sam fuhrer
  • Odpowiedz
Mnie bardziej interesuje jak go zaatakowano i jak ukraińska propaganda podejdzie do tematu ofiar cywilnych, bo na nagraniu widać jak ranna kobieta


@Koniasz: Mnie bardziej interesuje po co ci cywile pchali się podczas wojny na terytorium kraju który atakują. Takich w ogóle nie szkoda.
  • Odpowiedz