Wpis z mikrobloga

@jakno: proszę

W przypadku niewykonywania lub nienależytego wykonywania

Umowy przez Partnera PEP może rozwiązać niniejszą Umowę ze
skutkiem natychmiastowym w drodze złożenia oświadczenia na piśmie
i/albo może nałożyć karę umowną w wysokości do 5.000,00 zł.,
niezależnie od możliwości dochodzenia odszkodowania na zasadach
ogólnych.
@jakno: w szczegółowej umowie, praktycznie wszyscy mają wymogi braku minimalnej płatności bo wymusza to VISA i Mastercard. Idź do jakiegokolwiek sklepu, który wymaga minimalnej płatności kartą, zapłać i zgłoś to do operatora albo banku, gwarantuję że karteczka na ten temat zniknie i pojawi się możliwość płacenia od 1 grosza. Stosowanie limitów to nienależyte wykonanie umowy, bo pozbawia operatora należnej prowizji a po drugie jest sprzeczne z zasadami operatorów kart. Coś jeszcze?
@Adams_GA: a co jeśli jestem związany z terminalami od około 10 lat i mówię Ci, że nikt takiej kary nie dostaje, bo nawet jeśli operator by zgłosił się do posiadacza terminala, to w ciągu 10 min odpina on w/w terminal i bierze inną firmę i ma spokój xD teoria > praktyka byku
@jakno: najpierw się sapiesz „pokaz te kary”, dostajesz kary ale dalej nie zamyka ci to gadki i się sapiesz „ale z tego nic nie wynika” dostajesz całe wyjaśnienie i teraz wymyślasz ze od 10 lat związany terminalami xD No super tylko nie o tym była dyskusja. Oczywiście ze są sposoby żeby tego uniknąć jednak ja z doświadczenia wszystkie takie punkty które zgłosiłem chwile później zaprzestały tej praktyki.