Wpis z mikrobloga

Nigdy nie popierałem wyśmiewania ludzi dla tego że popełnili błąd i zginęli "haha patrz Mati selekcja naturalna". Anastazja popełniła najgorszy błąd w życiu i zginęła. Wiadomo zachowanie debilne ale po prostu szkoda jej czy rodziny. Ale tego debila mi wcale nie szkoda w szczególności po tych wszystkich komentarzach ludzi którzy go bronią. Gość notorycznie #!$%@?ł po mieście i się tych chwalił. Jego mamusia wcale nie lepsza. Dobrze że nikogo postronnego nie zabił. Zachowanie Anastazji można by było do niego porównywać gdyby postowała na instagramie #bezpiecznieszybkajazdazpakistanczykamibezgumy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #wypadek #anastazjazgrecji #bezpiecznieszybkajazda
  • 2
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: Analstazja to też była debilka :). Chłopak pisał jej by nie jechała z kimkolwiek na motorze, to nie idiotka nie dość, że pojechała do domu typa gdzie był jego współlokator, to jeszcze dała się namówić, że hasz ma gdzieś na zadupiu w opuszczonym domu i to w ŚRODKU #!$%@? NOCY. xD

To była turbodebilka. Zero instynktu samozachowawczego. Ja na jej miejscu nie ruszałbym się z domu gdzie był współlokator i