Wpis z mikrobloga

Udało mi sie skończyć ten split z 4 kontami w diamencie. W tym sezonie w ogóle nie miałem ochoty tryhardowac i większość gier grałem sobie na wyjebce z znajomymi z niższego elo i po prostu jak była za duża różnica rang to szedłem na inne konto dlatego tak wyszło ale ogólnie jestem zadowolony z tego co tam wbiłem, poza tym kontem L9 renguś tam taki wr że wstyd aż xdd
#leagueoflegends
Przemek_D - Udało mi sie skończyć ten split z 4 kontami w diamencie. W tym sezonie w ...

źródło: split 1 2023

Pobierz
  • 2
@Przemek_D: Każde konto z prawie świeżym MMR, ale jak dobrze bawiłeś się z ziomeczkami a nie robiłem tego tylko dlatego żeby sobie karać noobów na low elo to spoczko. Ale mogłeś chociaz na 1 koncie dobić tego Mastera, D4 to nie jest żaden wyczyn.
  • 0
@Nehro: w sumie dwa sa z swiezym, dwa starsze. w poprzednim sezonie skonczylem w masterze i w tym juz nie czulem presji by znowu wbijac to samo, tez mialem duzo mniej czasu i warunkow do grania. wiem ze d4 to pisslow i sama myszka to mozna wbic ale poza tym wszystkim to zacząłem sobie grac w tym sezonie adc po 3 latach onetrickowania rengara i też musiałem sie duzo nauczyc. mimo