Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z debili którzy są oburzeni tą całą sytuacją. Po pierwsze to nie Szeliga ślubował wierność w chorobie do końca życia temu trenerowi przed ślubnym kobiercem. A po drugie, że są jeszcze przygłupy co wierzą w moc przysięgi małżeńskiej xDDD TAK BYŁO ZAWSZE. Ludzie nie chcą być w związku i się opiekować warzywem. NATURA. #przegryw #szeliga #famemma #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 28
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Tu chodzi przede wszystkim o zasady, w momencie kiedy jakiś twój kolega ma dziewczynę, narzeczoną, żonę ona powinna być aseksualna dla ciebie. Tym bardziej jeśli nazywasz tego typa ojcem, ale nawet jeśli można to było zakomunikować na multum innych lepszych sposobów a nie jak szuja najgorsza. Ja najgorszemu wrogowi nie życzę kolegów takich jak Szeliga
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow: życie kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°) mojego wujka też szybko baba zostawiła jak wykryli u niego nowotwór, na szczęście wujas wyszedł z tego. Nawet nie wiesz ile osób się od ciebie odwróci w gorszej chwili, stare powiedzenie mówi umiesz liczyć, licz na siebie.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Nie ''xD''. Jeśli twoim zdaniem to jest normalne znaczy, że jesteś trollem lub takim samą bezwartościową osobą mającą moralność z plasteliny jak Szeliga. Jakie 60 tki nie zmieniaj tematu i nie pisz o rzeczach o których nie masz pojęcia jak ta cała grypseriada gimbusiarska.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Zapraszam do mojego wczorajszego wpisu https://wykop.pl/wpis/72042789/szeliga-to-jest-jednak-debil-przeciez-mogl-wymysli
Tutaj już nawet nie chodzi o sam fakt a bardziej o to jak to wyszło i co oni teraz #!$%@?ą. Jak wspomniałem we wpisie, można to było zrobić tak żeby nie było całej afery co najwyżej kilka dni ktoś by sobie zrobił podś#!$%@? i tyle.
Tylko, że ona ma dzieci które już praktycznie straciły ojca i co robi? #!$%@? 230km/h trzymając kierownice w jednej ręce a w drugiej E-fajkę. Co robi geniusz Szeliga? Wrzuca to na swoje story i wtedy tez wychodzi kim jest jego partnerka.
Przy zbiórkach mówi jakim to przyjacielem jest Rafał, że traktuje go jak drugiego ojca a kiedy wybucha afera twierdzi, że oni nie byli żadnymi przyjaciółmi, on ogarniał zbiórki bo miał taka możliwość i to jego trener, wiec pomagał ale to nie znaczy, że byli jakimiś przyjaciółmi.
Nagle zaczyna robić za ojca tych dzieci, nagrywa z nimi story i nie mając żadnych praw wrzuca sobie ich wizerunek do internetu przez co mogą je spotkać różne przykre sytuacje na podwórku/w przedszkolu/szkole.
Prawdopodobnie robi sobie pokój do streamowania w domu trenera który jest w ośrodku i zajmują się nim tylko jego rodzice. Oczywiście zdjęcia z tworzenia studia
  • Odpowiedz
@Cztero0404: jesteś oślepiony i tyle, w Mikołaja też wierzysz?! XD ja też mam kolegów co gadają, że są moimi kumplami, ale relacje z ludźmi trzymam na pewien bezpieczny dystans i nigdy nie wierzę ludziom w 100%. Dziś dziewczyna która była zakochana Cię zdradzi, a kumpel jutro zniknie z twoją kasą mimo, że przez 15 lat byś go o to nie podejrzewał xD Ludzie nie znają samych siebie, a ty myślisz,
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: historia jakich wiele ¯\(ツ)/¯ gdyby coś wcześniej do niej czuł to by sobie to przekalkulował i inaczej gadał, a tak znalazł się w takiej sytuacji a nie innej. Gdyby był inteligentny to wam wszystko wmówił tak, że by żadnej dramy z tego nie było xD
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Tak każdy jest oślepiony, jeszcze mi napisz, że żyje w matrixie i powinienem czerowną pigułkę zażyć to komplet upośledzenia będzie. Jeśli problem masz z jakością swoich znajomych i przyjaciół to rozważniej ich dobieraj po prostu i nie płacz. Żeby ktoś zniknął z moimi pieniędzmi to najpierw musiałbym takowe komuś dawać, oczywiście, że tak każda laska jest p0lką i Cię zdradzi. Weź zejdź na ziemię
  • Odpowiedz
@Cztero0404: no to zachoruj na raka i zbankrutuj, to się możesz nieźle zdziwić. To nawet nie będą odmowy i rozstania, tylko nieodebrane telefony i cisza jakbyś już zmarł xD ty wierzysz w bajki, a ja akceptuję rzeczywistość taką jaką jest.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Oczywiście, że tak. Masz rację, myliłem się wszystko jest bajką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przestań rzucać pustymi sloganami jak #przegryw typowy. Rzeczywistość jest taka, że w jakieś pierdy wierzysz i robisz z tego prawdę objawioną.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: xD to ty wierzysz w pierdy xD ja za to w życiu widziałem różne rzeczy. Dosłownie widziałem jak sąsiad który mówił dzień dobry na klatce, dobry chłopak ( ͡° ͜ʖ ͡°), okradł mieszkanie matki by zabrać dziewczynę na wakacje która i tak go zdradziła z jego kumplem (ogłosili związek na FB) gdy ten poszedł siedzieć xD prawdziwa sytuacja z życia ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Co do tych zasad to Szeliga jest wielkim zasadowcem, prawilniakiem i uliczniakiem wiec tym bardziej jest #!$%@? za to zachowanie i bawi co #!$%@?. Tak świat dalej będzie się kręcił ale nie oznacza to, że nie powinnismy krytykować i piętnować #!$%@? akcji oraz zachowań.

To by sobie to przekalkulował i inaczej gadał, a tak znalazł się w takiej sytuacji a nie innej.


Czy ty czytałeś mój wpis i komentarz?
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: jakim zasadowcem, przecież on robi wszystko by się przypodobać pewnym środowiskom i by ludzi mieli go za charakternego gościa. Gdzieś słyszałem historie o dwóch gościach co zgrywali wielkich gitów z wolności, a na komendzie od lat mieli nawet swoje biuro gdzie #!$%@? kolegów po fachu xD gdyby jeden z nich nie bzykał żony jednego policjanta to by nie wyszło na zewnątrz.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ta "skrajną patologia" jest dużo bardziej powszechna niż Ci się wydaje. Pedofil też jest zjawiskiem rodem z filmów SF póki nie okazuje się kimś z otoczenia, a potem okazuje się że zaraz łapią kolejnego z nagraniami które rozprowadza jakaś grupa przestępcza, a ty musisz myśleć jak chronić swoje dziecko.
  • Odpowiedz