Wpis z mikrobloga

Mam ograniczony czas na uniwersum więc póki co widziałem film @Troyden i retortę Doktorka nań.
Żeby nie było, że tag trzyma za mordę jak u pietrasa w komentarzach to napiszę coś co może niektórych zdziwić:
No nie przedłużając jestem nieco zawiedziony filmem nr 3. Argumenty faktycznie były dosyć miałkie, typu Jogurt vs Skyr i doktorek dosyć sprawnie odpierał takie zarzuty bo tutaj nie ma dobrych czy złych odpowiedzi. Początek był obiecujący (dawaj na ring.wav), dobrze wypunktowywał wredotę i hipokryzje doktorka, fajne też uwypuklenie atakó na osoby autorytetów, choć doktorek się ślizgał jak piskorz i jakoś się wybronił.
Jednak dalsza część faktycznie była typu wolę masło od margaryny. Ten sentyment do komiksów KD też niejako rozumiem, bo też się wychowywałem w latach 90 (reszta typu, że to lepsze odzwierciedlenie rzeczywistości to kocopoły faktycznie, kacapoły to kluski serowe doktorku xD). Reasumując brakuje tutaj rasowego dociśnięcia doktorka.
Macias, to nie może być ostatni film o doktorku miałeś go na linach ale dałeś mu dojść do następnej rundy.

Zobaczymy jak młody zoomer Szatkowski sobie poradzi.
#napierala
  • 2