Wpis z mikrobloga

#ntfy W końcu jest - informacja o kaloriach oraz po kliknięciu o węglach, cukrach itd.
Nie rozumiem jednak dlaczego nikt (ani pomysłodawca, ani programista aplikacji) nie wpadł na pomysł aby przeliczać te wartości na konkretną wartość kcal diety - mam Śniadanie 500kcal to chciałbym zobaczyć wartości które dotyczą mojego posiłku.
Wołam @Nice_To_Fit_You aby coś zadziałał w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
grykom - #ntfy W końcu jest - informacja o kaloriach oraz po kliknięciu o węglach, cu...

źródło: Screenshot_20230714-111417

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@grykom: to wciąż jeszcze wersja beta makrosów, dlatego się tym oficjalnie nie chwalimy. Słuchamy feedbacku i wprowadzamy poprawki. Jeśli masz jakieś uwagi, to pisz do obsługi klienta hello@ntfy.pl - oni to przekażą decydentom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grykom @Nice_To_Fit_You dzięki za podjęcie tematu, właśnie wybieram sobie posiłki w nowej diecie i mi się matematyka nie zgadzała...
Po co mi info o tym, że jakiś posiłek ma np. 260 kalorii skoro ja zamówiłam 300 xD
Chyba że to ma być taka wizualizacja "to co na zdjęciu ma 300 kcal, a jeśli twój obiad ma 600 to sobie wyobraź dwie takie porcje" ale to niezbyt wygodne xd
Już by więcej miało
  • Odpowiedz
  • 0
@proximacentauri: ciekawostka: w dniach archiwalnych w których były dostarczone posiłki widać ile faktycznie miało kalorii nasze danie i jest to odpowiednio przeliczone i pomnożone ;)
  • Odpowiedz
@Nice_To_Fit_You czy możemy się spodziewać kodu rabatowego dla stałych klientów wykopków? przynajmniej na okres wakacyjny, prosimyyyyyyy ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż te skromne 15% jeśli nie da się więcej, bo konkurencja kusi rabatami, a ja nie chcę od Was odchodzić C:
  • Odpowiedz
to wciąż jeszcze wersja beta makrosów, dlatego się tym oficjalnie nie chwalimy. Słuchamy feedbacku i wprowadzamy poprawki. Jeśli masz jakieś uwagi, to pisz do obsługi klienta hello@ntfy.pl - oni to przekażą decydentom


@proximacentauri: nowa wersja apki wciąż jeszcze jest w fazie testów i nie wszystko działa jak powinno, więc na razie się tym nie przejmuj, ewentualnie pisz do supportu i zgłaszaj błędy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@proximacentauri: No wiesz, nie ja o tym decyduję. Ktoś tam na górze najwyraźniej uznał, że wypuszczanie nieprzetestowanej apki, to dobry pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak więc nie drążmy tematu i cierpliwie czekajmy, jak już tyle czekaliśmy na te makrosy, wkróce powinno działać jak należy.
  • Odpowiedz