Wpis z mikrobloga

Czy jest ktoś kto niedawno odbierał prawo jazdy i podeśle jak wyglądają statusy na tym nowym info carze? Jak odbierałem kat B 7 lat temu to było normalnie 'dokument został zamówiony', 'dokument do odbioru w urzędzie'. Teraz zdawałem nową kategorię i mam tylko te statusy, nic więcej się nie pojawia.

#infocar #prawojazdy #wydzialkomunikacji
sproket_ - Czy jest ktoś kto niedawno odbierał prawo jazdy i podeśle jak wyglądają st...

źródło: eh

Pobierz
  • 38
  • 0
Pytałem i zostałem po podaniu PESELu zbyty tekstem żeby czekać "miesiąc albo dłużej", a dokładnie jaki tam status się pojawi to oni nie wiedzą. Jak mi coś nie działa to dzwonić codziennie i pytać. Jednak szansa, że odbiorą telefon to jakieś 1:100. Pytam z ciekawości czy Anetka z Wydziału Komunikacji zapomniała mi tu coś zmienić czy każdy tak ma. Te 8 podpunktów było od razu tylko puste bez ptaszków w środku, teraz
  • 0
@Vegasik69: Tak, zapłacone. Dzwoniłem teraz jeszcze raz (o dziwo od strzała odebrali telefon) i niby wszystko jest w porządku. Jest opłacone, ale "realizują wnioski zgodnie z kolejnością" i moje nadal nie zostało zamówione mimo że od 07.07 minął już tydzień... Kategoria A. Maszynka w garażu, zapowiada się słoneczny weekend, a jeździć się nie da, bo WK na moim zadupiu ma dzikie procedury. Powiat dalej kumpel we wtorek zdał, w piątek odebrał
  • 0
@Vegasik69 No to na moim zadupiu zapyziałym 05.07 była opłata kartą bezpośrednio w WK, data księgowania wpłaty jest 07.07, no niech będzie, dwa dni różnicy... Nadal dokument nie jest zamówiony, bo się tłumaczą, że kolejka jest i mój wniosek gdzieś tam utknął w stosie z innymi i jak przyjdzie moja kolej to będzie zamówiony. Zaczyna nabierać sensu czemu wszędzie się czeka 7-14 dni kalendarzowych (ogólnie średnia z całej Polski to 9 dni
  • 0
@Vegasik69 Zazdroszczę mieszkania w normalnym powiecie z normalnym urzędem. W opiniach Google średnia 1.5 znikąd się nie wzięła. Gość rekordzista narzeka, że czekał 6 tygodni na blankiet od daty opłaty...
@sproket_ Różnica może jest taka że ja zapłaciłem bezpośrednio gotówką w kasie urzędu.To jakoś po 2 dniach status się zmienił że prawo jazdy się wyrabia.No to może faktycznie w tym twoim urzędzie lecą w pręta.W takim wypadku niestety czy komuś się to podoba czy nie dzwonilbym i cisnął o to.Co się będą #!$%@? bo to jest chyba jawne lecenie w #!$%@?,no sorki za słownictwo ale taka prawda ¯_(ツ)_/¯ Napisz jakie miasto jeśli
  • 1
@Vegasik69 nic to nie da, a jeszcze może specjalnie opóźnią jeszcze bardziej... Tłumaczą się brakami kadrowymi, tylko szkoda, że nie wisi żadna oferta pracy i nikogo nie szukają. Odkąd pamiętam to tam taki syf jest. Na kat. B kilka lat temu czekałem 9 dni roboczych no to w sumie normalnie. Mamy 2023 rok, a oni zamiast sprawniej działać działają gorzej niż wtedy. 7 lipca doszła im wpłata no to mamy dzisiaj 8
@sproket_ No właśnie i to jest kurde przykre.No u mnie to jakoś poszło szybko,więc jak widać nie jest to regułą,Ale jak słyszę co się tam dzieje ,no to idzie się wkurzyć nie na żarty... Gdybym ja sobie tak robił w pracy jak co po niektórzy to już dawno by mnie #!$%@?ć z hukiem.Co więcej powiedzieć.No cisnąć ich na maxa do spodu.Nie ma miękkiej gry ¯_(ツ)_/¯
  • 0
@davoid: u mnie dziś mija dokładnie 21 dzień od zdania i nadal status jak po egzaminie związany z PKK, a nie z zamówionym dokumentem. Z ciekawości jakie województwo, a najlepiej powiat? Dzwoniłem do tych klaunów to mówią, że MOŻE w przyszłym tygodniu pod koniec jakoś czwartek/piątek będzie. A jak nie to jeszcze za 2 tygodnie. #!$%@? można dostać. Sezon motocyklowy mi ucieka, a motocykl się kurzy w garażu, bo czekasz na