Wpis z mikrobloga

ja to bym chciał zobaczyć jakieś konkrety jak chce to zrobić. Ja mogę tak samo powiedzieć że mam pomysł, żeby każdy Polak był bogaty i #!$%@?.


@StdPtr: pewnie babciowe i +800 na pewno sprawi żeby każdy Polak był bogaty
ja to bym chciał zobaczyć jakieś konkrety jak chce to zrobić. Ja mogę tak samo powiedzieć że mam pomysł, żeby każdy Polak był bogaty i #!$%@?.


@StdPtr: Jako jedyni zaprezentowali program.
@Logan00: i bardzo dobrze, gdzie wady? Zgadzam się z każdą jego wypowiedzią
Szkoda że "zerowanie" katolików patriotów mięsożerców i samochodziarzy wam już nie przeszkadza, a zerowanie osób nienormalnych już wam przeszkadza. Banda hipokrytów i komuchów
@Logan00: i ludziom coś takiego pasuje? Osoba, która rzekomo ma rządzić i być poważną jednostką wrzuca takie prostackie posty obrażając jeszcze innych od "lewaków"? Przecież to widać, że gowniarzeria 18-20 lat na nich głosuje.
człowiek o mentalności seby ubrany w garnitur


@troglodyta_erudyta: Może i Sebix, ale potrafi zdobyć głosy kucy, inceli i przegrywów. Czego inni nie potrafią zrobić albo zabierają się za to tak nieudolnie, że aż boki zrywać. W dodatku prawdopodobnie będzie im rosło poparcie, ponieważ ta grupa "wyborców" będzie coraz bardziej liczna. To naturalna konsekwencja zmian społecznych.