Wpis z mikrobloga

@Smok_Baltazar: Ja nie wiem, czego wy nie rozumiecie? Jak "wojtuś" żył to był śmieciem, jechane było po nim jak po szmacie i wypominane wszytko (i słusznie) a jak umarł to wielka tragedia, morderstwo i się okazuje że on był fajny, miły tylko tak mu wyszło w życiu i nie wolno złego słowa powiedzieć.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: Lepiej bym tego nie ujął. Nie mogę się już doczekać jak po śmierci knura będą z niego robili "dobrego człowieka", że meneli przyjmował pod dach, że uśmiechnięty zawsze, że pod bramką zawsze widzów przywitał, no i dzień dobry mówił XD
  • Odpowiedz
@Smok_Baltazar: @Midnight_Animal @Bigticket @Teutonic_Reich Z wszystkimi Wami się ZGADZAM 100%. Przecież to ohydny,wulgarny TYP po paru klasach szkoły który teraz łapnął trochę "fejmu" i na tym jedzie. Szkoda tych ludzi co się tak nim spuszczają co to on nie jest... xD. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozdrawiam WAS Wszystkich-dobrze że jest tu garstka normalnych!. Do MIŁEGO!. ( ͡°( ͡°
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Ależ ja dostrzegam obie rzeczy, sam o tym pisałem nie raz, że wypożyczanie strusia jak maskotki przez CEO centaura oraz nasyłanie na niego "asi-basi" i innych "czarnych szprych" doprowadziło w dużym stopniu do tego że struś się przekręcił szybciej niż jakby mieszkał na szkolnej we względnym spokoju, znaczy się w typowej koegzystencji z knurem czyli raz nitro, raz spokój, a raz dzika kłótnia. Bo odkąd zaczął wyjeżdżać to chlał
  • Odpowiedz